Ühe löögiga

Meeskonnad disainivad ja ehitavad golfiraja toiduvarudest, mille nad hiljem abivajajatele annetavad.

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
18 - Piiramatu

Kirjeldus

Golf on olnud alati populaarseks spordialaks ärisuhete loomisel ja hoidmisel, olgu see siis rohelistel muruväljadel või konverentsiruumides. Me oleme muutnud selle auväärse spordiala lõbusaks ja kaasavaks miniversiooniks, mis võimaldab kõigil tähenduslikul moel kaasa lüüa.

Ühe löögiga paneb osalejad töötama meeskondades, et planeerida ning ehitada väljakutset esitav minigolfirada, kus nad ka ise lõbusa ning võistlusliku turniiri raames mängima hakkavad. Meeskonnad disainivad oma rajad kasutades neile etteantud materjale. Tõeliseks väljakutseks on aga see, et iga auk peab olema ehitatud lõbusaks, väljakutset esitavaks ja kõigil aukudel peab olema erinev kontseptsioon. Iga meeskond disainib ja ehitab endale samuti ka golfikepid, mida nad kasutavad lõplikul turniiril, kui nad mängivad erinevates aukudes ning peavad punktiskoori.

Õpitulemused

Ühe löögiga on energiline ettevõtmine ja paneb kõik osalejad kaasa lööma selle erinevates osades, mis hõlmab nii keerukatele küsimustele vastamist, loomingulist kavandamist ning väljaku ehitamist, et kõik saaksid lõpuks sellel kätt proovida. Mängu tuleb panna loovus ning leidlikkus! Minigolfiväljakute planeerimisel tulevad kasuks tõhus kommunikatsioon ja projektijuhtimisoskused. Osalejatel on lõbus ja saavad tunda suurepärast andmisrõõmu!

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Peale meeskonnatöö harjutust annetatakse toiduained väljavalitud kohalikule heategevusorganisatsioonile. Võimalik on paluda osalistel tuua ise annetuseks toiduaineid või alternatiivina võib ettevõte ise vastavalt soovitud annetussummale erinevate konservidega üritust varustada.

Seotud soovitus

Kõigil oli omaenda golfirada luues tohutult lõbus ning neil oli hea meel, et nad said üheskoos head teha.

Cisco International

Saada päring