Uus sõnum

Meeskonnad rakendavad loovust ja huumorit, et filmitseene üle dubleerida.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Uus sõnum on väga paidlik formaat, mis juhib meeskondi lõbusas kontekstis avastama ettevõtte nüansse. Meeskonnatöö saab alguse ühest (multi)filmiklipist...Kõige olulisem on, et originaal dialoog on materjalilt ära võetud. Võttes arvesse konkreetset ettevõttega seotud teemat, peavad meeskonnad valmis kirjutama uue stsenaariumi ja harjutama uue dialoogi sobitamist vastavasse filmistseeni. Kriitilise tähtsusega on tugev juhtimine, sest eesmärk tuleb saavutada piiratud ajaga. Rollide jaotamine, suhtlemine ja otsusekindlus on samuti olulised märksõnad selle meeskonnatöö puhul. Üritus kulmineerub kordamööda klippide ette mängimisega.

Õpitulemused

Õige ajastus ja koordineerimine on võtmetegurid perfektse sünkrooni saavutamiseks. Uus sõnum on mõjus meeskonnatöö treening käsitlemaks selliseid teemasid nagu sõnumi edastamine, väärtused ja (klientidega) suhtlus. Kriitilise tähtsusega on tugev juhtimine, sest eesmärk tuleb saavutada piiratud ajaga. Rollide jaotus, omavaheline suhtlus ja otsusekindlus on samuti olulised märksõnad eesmärgini jõudmisel.

Seotud soovitus

Alustasime mänguga "Uus sõnum" ühte juhtide seminari ning mäng tõmbas päeva väga edukalt käima. Saime ette multikaklipid ning lõime neile uued stsenaariumid lähtudes reaalsetest juhtimisolukordadest. Tulemusena valminud klipid olid väga ägedad ja humoorikad ning kõlas ka lause "Kas see tõesti olen mina, kes siin räägib?!" Mäng on mõnusalt intensiivne, rollid tuleb kiirelt jagada ning liigseks aruteluks pole aega. Mina julgen kindlasti Catalysti soovitada!

Estonian Energy
Jannika Lill

Saada päring