Väärikuse väärtus

Avastage erinevaid väärtusi läbi kaasavate ülesannete.

1.5 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

5-8-liikmelised meeskonnad seisavad silmitsi terve rea keerukate 3-mõõtmeliste ülesannetega, mille nad peavad kibekiirelt lahendama, et mahuta rangesse 100- minutilisse tähtaega. Kuna neil on iga ülesande lahendamiseks kõigest 20 minutit, pannakse proovile nende suhtlemisoskus, juhtimisoskus ja meeskonnatöö. Erinevalt tavapärastest probleemide lahendamise ülesannetest teeb Väärikuse väärtus läbimurde, tutvustades uut revolutsioonilist mängudünaamikat, kus hinnatakse vastavalt sooritusele nii meeskonda kui ka nende „kohtunikku”.

Iga ülesande alguses jääb ülesande lõpetanud meeskonnast üks vabatahtlik kohtunikuks, kes hakkab jälgima ülesannet alustavat meeskonda. Kui aeg saab läbi, hindab see kohtunik meeskonda seitsme soorituskriteeriumi põhjal ning seejärel hindab meeskond kohtunikku. Igale meeskonnale on antud ka viis ‘Väärikuse Kivi’, et oma äranägemise järgi kohtunikke hinnata. Pärast viie ajusid krigistava ülesande lahendamist esitavad meeskonnad oma raskelt väljateenitud punktilehed ja ‘Väärikuse Kivid’ ning selgitatakse välja üldvõitjad.

Õpitulemused

Uurige väärtusi ja mõelge, mis võib olla „õige” selles nutikas, põnevas ja hästi läbimõeldud väljakutsete jadas. Väärikuse väärtus pakub huvitavat platvormi, kus osalised analüüsivad kommunikatsiooni, juhtimist, arendavad liikuvaid meeskondi ning tõstavad esile individuaalseid isiksuseomadusi.

Tasakaalustage oma meeskonna mõtlemine 100 minuti jooksul. Mängu käigus järk-järgult ilmnev kaval tagamõttega ärisõnum julgustab osalisi vaatama maailma oma töökaaslaste, klientide ja tarnijate vaatenurgast.

Väärikuse väärtus pakub turvalist platvormi, kus suunata sobivat käitumist, uurida ettevõtte kultuuri, luua proaktiivset arutleu ja kiirendada meeskonna ühtsete otsuste langetamise protsessi. Õiglust väljendava isikuomadusena on väärikus väärtus, mille poole me kõik püüdleme. Olla väärikas tähendab teha õiget asja usaldusväärsel viisil ning see on oluline väärtus kõikidele ette mõtlevatele ja tulevikku suunatud ettevõtetele.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Väärikuse väärtuse leidlikud kombitavad ülesannete abivahendid on käsitsi valmistatud Saksamaal Bavarias asuvates töökodades, kus pakutakse tasulist tööd puuetega inimestele.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See meetod sobib ideaalselt sündmusejärgseks hinnanguks ja aruteluks meeskonnas. Mõnest meie meeskonnatöö arendamise meetodist õppimise tõhustamiseks ja tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage kogemus meie ainulaadse rakendusega. Meeskonnatöö hindamise rakendust Team Assessment Tool kasutades tekkiv ülevaade meeskonna hinnangust ja tagasisidest annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Uuri juurdeSaada päring