Õhtusteks üritusteks sobivad tegevused

Julgustage kõiki lõdvaks laskma, lõbutsema ning omavahel suhtelema läbi lõbusa meeskondliku tegevuse!

Pakume teile tervet rida erinevaid meeskonnatöö lahendusi ning mänge, mida on sobilik läbi viia õhtuti või peale õhtusööki. Siin on meie parimad nõuanded inspireeriva ning lõbusa õhtu korraldamiseks:

- Tundke oma publikut : Oma üritust planeerides üritage võimalikult täpselt aru saada, milliseid külalisi te ootate. Mõistke, milline on nende kultuurne, etniline ja demograafiline taust, et saaksite planeerida mänge, millest saaksid kõik osa võtta.

- Osalejate arv: See, mis töötab suurepäraselt kaheksaliikmelise seltskonnaga hubases keskkonnas, ei pruugi mõjuda samamoodi suures ruumis üle 100 osalejaga.

- Teema: Kas õhtusöögile eelnenud koosolekul on mõni konkreetne teema? Siinkohal võib olla kasulik suhelda tegevuse/ürituse korraldajaga ning siduda mõned koosoleku põhisõnumid või peamised ideed ka järgmiste tegevustega.

- Ajastus: Kas mängud viiakse läbi enne või pärast õhtusööki? Siinkohal on soovitatav mängida keerulisemaid mänge enne õhtusööki. Peale sööki langeb tähelepanu ning kaasatuse tase märkimisväärselt, seega valige selleks ajaks mõni lühike, lihtne ja lõbus mäng.

- Asukoht: Valitud asukoht võib mängida rolli, milliseid mänge/tegevusi on üldse võimalik seal läbi viia. Kas teie valitud tegevuseks on vaja ruumi, et osalejad saaksid vabalt ringi liikuda ja suhelda? Milline on pakutud laudade paigutus? Kas ürituse läbiviimiseks on vajalik lava olemasolu? Kui korraldajatel on vaja ürituse läbiviimiseks seadmeid või varustust, kas seal on mingeid juurdepääsu probleeme?

- Audiovisuaal: Tahes-tahtmata on igasugune õhtusöögi stsenaarium üsna lärmakas ning õhtujuhil või korraldajal on vaja mikrofoni. Tihtipeale ei ole ruumid selleks otstarbeks loodud ning seetõttu on oluline, et tehtaks juba varakult kindlaks, kas seal on vajalik varustus olemas või kas sinna on üldse võimalik vajalikke süsteeme üles seada.

- Konsultatsioon: Looge selge ülevaade sellest, mida soovite olemasoleva eelarvega saavutada.


Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid