Džinn pudelisse

Meeskonnad mõistatavad erinevate tuntud džinnite aroomiprofiile.

30 minutit - 1 tund
Siseruumides
Võistluslik
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Pärast lühikest sissejuhatust antakse meeskondadele reeglid ja kast aroomipudelitega. Sel hetkel julgustatakse meeskondi üksteist tögama ja üksteise üle nalja viskama, sest lõppeesmärgiks on tuvastada esimesena mõnede maailma kõige kuulsamate džinnisortide aroomid. Lõhnariba käes hoides peate tuvastama komplekti iga näidise. Pealtnäha lihtsast ülesandest võib kiiresti saada ülilõbus arutelu, kus teie meeskond peab tegema koostööd ja leidma ühise meele erinevate džinnisortide osas. Pärast maitsmist ja näidisribade nuusutamist peate koos meeskonnakaaslastega esimesed järeldused tegema. Võrrelge oma vastuseid, pidage aru, viige läbi hääletamine ja liikuge edasi lõppvooru! Pärast maitsmisi ja näidisribade nuusutamisi peate te koos teiste alkoholiekspertidega esimesed järeldused tegema. Võrrelge oma vastuseid, pidage meeskonnaga aru, viige läbi hääletamine ja liikuge edasi lõppvooru juurde!

Õpitulemused

Džinn pudelisse pakub meelelahutuslikku õhtut, mis paneb lõõgastavas ja sõbralikus keskkonnas proovile teie deduktiivsed võimed. Džinn pudelisse on konverentsile täiuslikuks lõpetuseks, kombineerides omavahel meeskonnatööd ja alati populaarset ühist une-eelset klaasikest! Kaasake osalejad protsessi, mis nõuab kiireid otsuseid ja häid veenmisoskusi. See lihtsa konseptsiooniga omavahelist suhtlemist stimuleeriv tegevus lõõgastab osalejaid ning pakub lõbusaid hetki nii viskide ära arvamisel kui ka teiste argumentide kuulamisel.

Seotud soovitus

Milline tore õhtu. Meil ei olnud aimugi, et Gin on niivõrd kompleksne jook. Suurepärane viis lõdvestumiseks ja inimeste tundmaõppimiseks.

Johnson & Johnson

Saada päring