Antiigiässad

Meeskondadel tuleb bluffida, mõistatada ja ära arvata antiiksete esemete väärtus, vanus ning otstarve.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Antiigiässad on intrigeeriv mäng, mis hõlmab endas deduktiivset arutamist, natuke nuputamist ja bluffimist. Vältides tavapäraseid antiikseid taldrikuid, vaase ning mööbliesemeid, on selles ülesandes mängu toodud mitmekesine objektide kollektsioon, millest leiab mitmesuguseid erinevaid nii intrigeerivaid kuid ka päris kummalisi asju.

Antiigiässade raames uurivad meeskonnad erinevaid kurioosumeid. Lihtsad küsimused tekitavad elavat arutelu iga eseme vanuse, väärtuse ja otstarbe kohta. Seejärel peavad meeskonnad järgemööda välja mõtlema sellele antiiksele esemele kolm erinevat kirjeldust, millest aga ainult üks on õige. Teised meeskonnad arvavad seejärel, milline kirjeldus on õige. Seejärel antakse teada õiges vastused ning auhinnatakse võitjad!

Õpitulemused

Antiigiässad loominguline sõnamäng ning intelligentsed küsimused haaravad osalejad oma lummusesse ning pakuvad neile pingevaba meelelehutusliku õhtu. See on suurepärane suhete loomise ja arendamise abivahel, mis nutikalt stimuleerib arutelu, taiplikkust ja jutustamisoskust ning loob sotsiaalse ja positiivse õhkkonna.

Antiigiässad keskendub mõtlemisele, soodustades intelligentsete küsimuste esitamist ning deduktiivset arutamist põneval ja intrigeerival moel, jättes osalejatele püsivad oskused, mälestused ja sidemed.

Seotud soovitus

Ülimalt hea kogemus. Antiigiässad oli väljapeetud ja intelligentne tegevus õhtusöögile, mis sobis täpselt meie konverentsi õhtusöögile ja pani kõik omavahel suhtlema.

Avon

Saada päring