BeatBox Rox

Vokaalmuusika loomise harjutus

10 minutit - 1 tund
Siseruumides
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

BeatBox Rox lõbustab, ergutab ning kaasab kõiki koheselt! Võite kindlad olla, et see on lõbus ning ülinaljakas vahepala süstib energiat ja särtsu igasse konverentsiprogrammi, kohtumisele või töötuppa.

Andekate ning austatud vokaalpillimängijate poolt juhendatavad osalejad saavad põneva kogemuse osaliseks. Beatboximine kujutab endast trummide, rütmiliste ja muusikaliste helide tegemist ainult suu, huulte, keele, hääle, nina ning kõri abil.

Inspireeriva tutvustuse järel hakkavad osalejad sõna otseses mõttes elus trummikomplektiks, kus erinevad rühmad publikust lisavad tervikule kompositsioonile oma hääleefekti. See on täiuslik metafoor koos töötavale meeskonnale.

BeatBox Rox programmi on võimalik hõlpsasti läbi viia erinevates formaatides. Me saame kohandada seda järgmiselt:

  • 15-minutiline virgutaja suure kuulajaskonnaga ürituse alustamiseks
  • Energiasüstina toimiv vahepala konverentsi kuulajaskonna ergutamiseks
  • Meeskonda siduva kogemusena väiksemal üritusel
  • 45-minutiline töötuba spetsiaalse kohtumise jaoks
  • Teie konkreetsete vajaduste järgi loodud üritus

Mis hakkab BeatBox Rox käigus juhtuma?

Alustuseks esineb laval meiepoolne juhendaja, et publikule muljet avaldada ning nende tähelepanu võita. Seejärel jagatakse osalejad gruppidesse ning igale grupile antakse oma hääl, mida nad hakkavad tegema. Järgmisena käiakse üle kõik grupid ning harjutatakse nende osa ning lõpetuseks on suur finaal kogu meeskonnaga, kus tuuakse üheaegselt kokku kõikide gruppide vokaalid. Samal ajal mängib taustal rütm, mis aitab esitust ühtseks muuta.

Õpitulemused

BeatBox Rox on kaval, lihtne ning samas väga efektiivne viis konverentsil osalejate energiataseme tõstmiseks. See energiast pakatav ning virgutav meeskonnatöö kogemus loob positiivse meeleolu ning süstib osalejatesse uut eluvaimu ja ühtsust nii, et nad oleksid valmis konverentsi edasistele teemadele keskenduma.

Selle mitmekülgne formaat võimaldab mängu läbi viia 30-minutilise energiasüstina suurematele gruppidele või 45- minutilise süvitsi mineva töötoana väiksemal kohtumisel.

Seotud soovitus

See kaasav tegevus pani mängu kõigi meie töötajate kujutlusvõime. Kõhklused ja kahtlused lendasid kiirelt aknast välja ja kõik hakkasid loovaks! Palju naeratusi ja õnnelikke mälestusi.

MEDecision

Saada päring