BeatsWork

Muutke kaasakiskuvate sambarütmide saatel oma meeskond hiiglaslikuks löökpilliansambliks.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Tegevust alustatakse väiksemates rühmades koos professionaalse löökpillimängijaga, kus meeskond õpib sambarütmide põhitõdesid ning erinevaid pause. Kasutades erinevaid rütmidel põhinevaid soojendusharjutusi, liiguvad meeskonnad peagi päris pillide juurde. Erinevad alarühmad õpivad erinevaid löökpille ning muusikarütme.

BeatsWork kaasab kõik osalejad. Isegi kõige tagasihoidlikumad osalejad hakkavad oma kolleegidega rütme taguma. Enesekindluse ning oskuste kasvades tuuakse rühmad tagasi kokku, et valmistuda hämmastavaks ning rütmikaks finaaliks. Üritusest saadav elevus ning hea tuju jäävad peale tegevuse lõppu veel kauaks õhku.

Õpitulemused

Üheskoos rütme tagudes süstib BeatsWork energiat ning virgutab osalejaid. See on suurepärane näide sellest, kui oluline on koostöö erinevate osakondade vahel. Kui osalejad ning meeskonnad mängivad oma osa ning töötavad sünergias kogu ülejäänud rühmaga, saavutavad nad edu. See toob esile ühisele eesmärgile keskendumise mõjuvõimu.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Kliendid, kellele on BeatsWork meeldinud, on kasutanud seda ka oma meeskonna motiveerimiseks ning ka teistele rõõmu toomiseks, esinedes kohalikus eakate hooldekodus või lastehaiglas.

Seotud soovitus

Te oleks pidanud nende nägusid nägema! Ma olen peaaegu kõigiga koos kontoris töötanud ja oli hämmastav näha neid oma kestast välja tulemas. Nad kõik mängisid trumme, tantsisid ja isegi laulsid! Seda oli tõesti väga äge näha!

TomTom

Saada päring