Keharäpp - online

Lühike ja lõbus online kohtumiste ergutaja

5 - 20 minutit
Siseruumides
Koostööd arendav
0 - 100

Kirjeldus

Enne kohtumist palutakse osalejatel leida võimalusel värvilised kummikindad eriti lõbusa visuaali loomiseks, kuigi osaleda saab loomulikult ka ilma kinnasteta. Kohtumine ise toimub sobiva videokonverentsi lahenduse vahendusel, mis võimaldab osalejatel üksteist näha. Meie karismaatiline moderaator juhib osalejad läbi põnevate helide ja rütmide maailma, kus värvilist silmailu pakuvad osalejate kindad või muud värvilised kaunistused, mida kodus leida. Kasutades oma keha, häält ja rütmitunnet loovad osalejad võimsa energia, mida kasutada ülejäänud kohtumisel. Peale vaid 20-minutilist tegevust on osalejate naerunäod ja ühised rütmid toonud kõik teineteisele lähemale, et asuda tõhusalt järgmiste tegevuste juurde!


Õpitulemused

Online kohtumised tunduvad sageli ebamugavad, kui tuleb uute põhimõtete ja tööviisidega harjuda. Kiire, lõbus ja tõhus Keharäpp tekitab kiirelt mõnusa õhkkonna ning liidab meeskonda. Tänu uuele energiale püsivad ka erinevatest ajatsoonidest osalejad keskendunud ja produktiivsed. Keharäpp kasutab huumorit ja jagatud kogemust, et ergutada ja ühendada meeskondi.

Remote Team Activity

Lahendus kaug-meeskonnale

Kui teie meeskond ei saa füüsiliselt kokku tulla, proovige selle lahenduse internetipõhist versiooni, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevate meeskondade jaoks. Meeskonnavaimu teadlik hoidmine on eriti oluline, kui ühised tegevused toimuvad vaid ekraanide vahendusel. Paneme ekraanid meeskonna kasuks tööle kasutades tuttavaid videokonverentsi lahendusi, et juhtida teie meeskonda põneva kogemuse vältel. Võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas saame seda lahendust just teie kaug-meeskonnale sobivaks kohandada.

Saada päring