Inimbingo - online

Tempokas virtuaalne võrgustumise meetod, mis lähendab kaugmeeskondade liikmeid

20 minutit - 1 tund
Siseruumides
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Juhised käes ja rakendus alla laetud? Mobiilne seade käes? Videokõne avatud? Siis olemegi valmis sukelduma bingo põnevasse maailma, kus suurimaks väärtuseks on osalejad ise! Üksteiselt küsimusi küsides leitakse õiged vastused igale bingo küsimusele, sest inimbingos ei ole olulised suvalised numbrid, vaid hoopis meeskonnaliikmed oma unikaalsete oskuste, omaduste ja kogemustega. Kas leiad näiteks kolleegi, kes on olnud telekas või oskab kätel seista? Nii mõneski kohas võib vaja minna ka foto või videotõestust!

Töötates väikestes gruppides vahetatakse sageli meeskonnaliikmeid, et jõuda maksimaalselt suure hulga kontaktide ja sisuka infoni. Kohtudes aeg-ajalt kõigi osalejatega ühes kõnes jagatakse kogemusi ja ideid väikestest gruppidest. Nii ei jää oluline info vaid väikeste gruppide kätte, vaid jõuab kõigini. Olles avatud ja julge küsimusi küsima terendab bingovõit iga mängija silme ees!

Õpitulemused

Virtuaalkoosolekute algused on sageli ebamugavad, kuna puudub live kohtumistele omased algused mõnusa suhtluskeskkonnaga. Kui meeskonnaliikmed ei tunne teineteist hästi, võib see olla parajaks väljakutseks. Alustades aga lõbusa meeskonnategevusega, mida juhib sõbralik moderaator, jõuab meeskond kiiremini ühise hingamiseni. Tugevad suhted ja psühholoogiline turvalisus on olulised nii eraldiseisvatel kohtumistel kui organisatsioonis tervikuna. Inimbingo - online aitab luua tugevaid suhteid ja teineteise mõistmist, mis viivad parema töökultuuri ning koostööni. Kaugmeeskondades on teadlik ühenduse loomine kolleegide ja meeskonnaliikmete vahel eriti oluline, kuna orgaanilist suhtlust on vähem, kui ühes kontoris töötades. Lõbusad ja sisukad meeskonnategevused nagu inimbingo - online annavad kaugmeeskondadele võimaluse luua tugevat ja avatud organisatsioonikultuuri.

remote teams


Tegevus kaugmeeskonnale

See tegevus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete täiesti üle maailma laiali, sobib see põnev meetod meeskonnatöö arendamiseks ideaalselt! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame teie meeskonnale kõige paremini sobiva lahenduse.

Saada päring