C.S.I.

Meeskonnad teevad koostööd, et lahendada mõrvamüsteerium.

2 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
12 - 300

Kirjeldus

C.S.I. teeb meeskonnaliikmetest detektiivid, kes peavad lahendama keeruka kuritöö. Detektiividest koosnevatele meeskondadele esitatakse realistlik kuritööstsenaarium ja neid pommitatakse tohutu hulga informatsiooniga, mida edastatakse mitmesuguste meetoditega. Salvestatud kõned hädaabinumbrile, videod kuritööpaigast, filmitud intervjuud kahtlusalustega, lahkamisraportid, ülestähendused, kohtutõendid jms. ajavad detektiive segadusse ja juhatavad neid valedele jälgedele. Detektiivide ülesandeks on kogu see info läbi sõeluda ja keskenduda kuriteo lahendamisele.

Õpitulemused

See lõbus kogemuslik ärisimulatsioon nõuab edukaks lahendamiseks tugevat meeskonnatööd. Osalejad peavad arendama oma oskusi, et prioritiseerida informatsiooni, kriitiliselt analüüsida ja efektiivselt jagada ning arutada võimalike lahenduste üle, et kogu meeskonnaga ühele meelele jõuda ja kuritegu lahendada. Ürituse teema on kütkestav ja realistlik, mis haarab osalejad enda kütkeisse. Kogu protsessi vältel survestatakse osalejaid, nii nagu ka päris kuriteo uurimiselgi, et muuta õhkkonda realistlikumaks. Samuti on meeskondadel edukaks soorituseks vaja tõhusat kommunikatsiooni ja ajajuhtimisoskust.

Crime Solvers International ” oli originaalne, meeldejääv ja samamoodi ka lõbus. Catalyst väärib meie tunnustust, kuna nad suutsid arvesse võtta meie grupi mitmekesisust – kõik olid kaasatud ning tundsid ennast meeskonna osana.

Mihaela Ionita
Xerox Romania

Saada päring