Mõrv kosmoses

Kaasahaarav virtuaalne meeskondlik mõrvamüsteerium

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Mõrv kosmoses viib osalejad lahendama fiktiivset mõrvamüsteeriumi mahajäetud kosmoselaeval. Tähelepanuväärne graafika ja põgenemisruumi stiilis ülesanded garanteerivad kõigi mängijate kaasatuse. Töötades rakenduse juhendamisel panevad kõik meeskonnaliikmed käiku oma tugevused, et jõuda läbi erinevate tasemete mängus ja avastada vajalikku infot lõpptulemuse saavutamiseks. Igal tasemel avanevad uued 3D juhised, uued ruumid laeval ning värsked ülesanded, mille lahendamine viib edasi uutele tasemetele. Pidev suhtlus ja ja info vahetamine viib tõhusate lahendusteni!

Õpitulemused

Mõrv kosmoses arendab nii juhtimis- kui meeskonnatöö oskuseid pannes meeskonnad töötama ajasurve all konkureerides teiste meeskondadega. Tegemist on kaugmeeskondade jaoks disainitud lahendusega, mis suurendab kuuluvustunnet ja kaasatust põneva ja kaasahaarava tegevuse abil. Põnev mõrvamüsteerium annab osalejatele võimaluse arendada kaugtööks olulisi oskuseid nagu info jagamine ja avatud suhtlus, aktiivne kuulamine, meeskonnatöö, teadlik kontaktide loomine. Muidugi toovad oskused kasu ka tegevuse käigus ülesandeid lahendades. Väike võistlusmoment pakub pinevust ja suuremat kaasatust.

remote team building

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! . Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Saada päring