Mõrv kosmoses

Kaasahaarav virtuaalne meeskondlik mõrvamüsteerium

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Mõrv kosmoses viib osalejad lahendama fiktiivset mõrvamüsteeriumi mahajäetud kosmoselaeval. Tähelepanuväärne graafika ja põgenemisruumi stiilis ülesanded garanteerivad kõigi mängijate kaasatuse. Töötades rakenduse juhendamisel panevad kõik meeskonnaliikmed käiku oma tugevused, et jõuda läbi erinevate tasemete mängus ja avastada vajalikku infot lõpptulemuse saavutamiseks. Igal tasemel avanevad uued 3D juhised, uued ruumid laeval ning värsked ülesanded, mille lahendamine viib edasi uutele tasemetele. Pidev suhtlus ja ja info vahetamine viib tõhusate lahendusteni!

Õpitulemused

Mõrv kosmoses arendab nii juhtimis- kui meeskonnatöö oskuseid pannes meeskonnad töötama ajasurve all konkureerides teiste meeskondadega. Tegemist on kaugmeeskondade jaoks disainitud lahendusega, mis suurendab kuuluvustunnet ja kaasatust põneva ja kaasahaarava tegevuse abil. Põnev mõrvamüsteerium annab osalejatele võimaluse arendada kaugtööks olulisi oskuseid nagu info jagamine ja avatud suhtlus, aktiivne kuulamine, meeskonnatöö, teadlik kontaktide loomine. Muidugi toovad oskused kasu ka tegevuse käigus ülesandeid lahendades. Väike võistlusmoment pakub pinevust ja suuremat kaasatust.

Remote Team Activity

Lahendus kaug-meeskonnale

Kui teie meeskond ei saa füüsiliselt kokku tulla, proovige selle lahenduse internetipõhist versiooni, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevate meeskondade jaoks. Meeskonnavaimu teadlik hoidmine on eriti oluline, kui ühised tegevused toimuvad vaid ekraanide vahendusel. Paneme ekraanid meeskonna kasuks tööle kasutades tuttavaid videokonverentsi lahendusi, et juhtida teie meeskonda põneva kogemuse vältel. Võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas saame seda lahendust just teie kaug-meeskonnale sobivaks kohandada.

Saada päring