Disaini oma särk

Meeskonnad loovad t-särgid, mis annavad graafiliselt edasi neile antud teemat.

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Disaini oma särk raames jagatakse igale meeskonnale tavalised valged t-särgid. Meeskonnad peavad välja mõtlema loomingulise ja unikaalse disaini, mis annab edasi neile etteantud teemat, olgu see siis neile endile, mingile kindlale tootele või nende ettevõttele keskenduv. Nad arutavad omavahel erinevaid loomingulisi ideid ja jõuavad lõpuks disaini osas üksmeelele. Kui meeskonnad on jõudnud t-särkide valmistamise etapini, on neil võimalik kasutada disaini särkidele kandmiseks erinevaid värve ja vahendeid. Samuti on neid abistamas oma nõu ja jõuga ka ekspertidest disainerid. Ürituse kulminatsiooniks on moeshow, kus meeskonnad näitavad oma loomingut ja esitlevad oma särkidele kantud sõnumeid. Siinkohal saavad humoorikad särgid otseloomulikult suurepärase vastukaja.

Õpitulemused

Disaini oma särk harjutuse raames peavad meeskonnad välja mõtlema sidusa teemakohase disaini ja selleks on neil vaja loovust, efektiivset kommunikatsiooni ning meeskonnasisest koostööd. Kuna t-särkide disainimiseks antud aeg on küllaltki piiratud, peavad nad töötama ühtse meeskonnana, et teha oma ideed teoks, kasutades iga meeskonnaliikme oskusi ja tugevusi. Disaini oma särk on suurepäraseks võimaluseks kaasata osalejad praktilisel moel konverentsi teemadega. Samuti on see heaks lahenduseks ettevõtetele või organisatsioonidele, kes soovivad arutada ja tugevdada oma ettevõtte kultuuri, visiooni, missiooni ning brändi.

Meile tõeliselt meeldis see tegevus. See oli üllatavalt ainulaadne viis vaatamaks meie organisatsiooni kultuuri värske nurga alt ning aitas meil mõista ning hinnata üksteise nägemusi erinevatest asjadest.

Mercedes-Benz Auto Finance Ltd

Saada päring