Global Festival Game

Lõbutsege üheskoos muusikafestivalidel!

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad kehastavad sõprade seltskondi, kes lähevad üheskoos suvisele muusikafestivalile. Festivalile sisenemiseks peavad nad oma seadmesse alla laadima vastava rakenduse ja skannima sellega QR koodi. Festivalialal on seitse erinevat lava, millest igaühel esitatakse erinevat stiili muusikat. Meeskonnad hakkavad festivalialaga tutvuma ning selle käigus punkte koguma. Näiteks tuleb neil lahendada mõistatusi, otsida fakte, teha oma festivalikogemusest pilte ja videoid ning vastata erinevatele küsimustele. Kõige rohkem punkte kogunud meeskond kuulutatakse võitjaks.

Õpitulemused

Global Festival Game toob kaugmeeskonna igapäevaellu vaheldust, aitates meeskonnaliikmetel oma senised rollid unustada ning oma töökaaslastega vabamal moel suhelda. Mängu edenedes tuleb osalejatel oma probleemide lahendamise oskusi analüüsida ja täiustada. Nad peavad õppima tõhusalt informatsiooni koguma ning seda omavahel kommunikeerima, et koguda muusikavaldkonna kohta rohkem teadmisi ja teenida seeläbi oma meeskonnale punkte.

remote team building

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! . Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Saada päring