Global Festival Game

Lõbutsege üheskoos muusikafestivalidel!

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad kehastavad sõprade seltskondi, kes lähevad üheskoos suvisele muusikafestivalile. Rakendus juhendab meeskondi GPS-i järgi erinevate festivalialadeni, mis asetsevad nende kohtumispaiga erinevates sektsioonides. Global Festival alal on kokku seitse erinevat muusikalava ning iga lava on pühendatud erinevale muusikažanrile. Erinevate aladeni jõudes annab rakendus meeskondadele mitmesuguseid ülesandeid, kus nad peavad üheskoos mõistatusi lahendama, oma festivalikogemusest pilte või videoid jäädvustama või hoopiski festivali veebisaidilt fakte otsima. Kõige rohkem punkte kogunud meeskond kuulutatakse võitjaks.

Õpitulemused

Global Festival Game on lahe kogemus, mis annab meeskondadele palju kõneainet ning aitab meeskonnaliikmetel üksteisega vabamas vormis suhelda. Mäng arendab läbi erinevate etappide osaliste probleemide lahendamise oskusi ning samuti ka informatsiooni kogumist ja omavahelist kommunikatsiooni. Mida tõhusamalt meeskond töötab, seda rohkem punkte nad mängu jooksul koguvad. Täiendava kasutegurina saavad osalised põnevaid teadmisi muusikavaldkonna kohta. Piiratud aeg ja ressursid panevad proovile meeskonna dünaamika ning innustavad neid leidma erinevaid loovaid lahendusi. Igal festivalialal on võimalik jagada ülesandeid konkreetsetele meeskonnaliikmetele, et kõik saaksid mängu panna oma parimad oskused.

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Saada päring