Go Remote

Lõbus meeskonnatööd arendav lahendus kaugtööd tegevatele töötajatele

30 minutit - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Meie auhinnatud Go Team rakendusel põhinev lõbus lahendus, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevatele töötajatele. Igale individuaalsele meeskonnaliikmele saadetakse QR koodiga kutse ning neile antakse selged juhised, kuidas rakendus enda seadmesse alla laadida ja mängu siseneda. Mängus võisteldakse lõbusates meeskondlikes ülesannetes, näiteks viktoriinides, video- ja piltülesannetes, mille läbimiseks on piiratud aeg ja kus mõnel juhul tuleb kasutada ka lihtsaid majapidamises leiduvaid esemeid. Lahenduses sisalduvad ülesanded on täielikult kohandatavad. Võite valida kas lühikesed, kiired ja lõbusad tegevused või kaasata hoopis ülesandeid, mis võimaldavad saavutada põhjalikumaid õpitulemusi.

Meeskond on omavahel ühendatud teie poolt valitud videokonverentsi rakendusega või Go Teami rakenduse kaudu. Samuti on teiega ühenduses meie asjatundlikud ürituse läbiviijad, kes juhendavad meeskonda läbi ülesande ja aitavad läbi viia ürituse lõpus toimuvat kokkuvõtvat arutelu.

Õpitulemused

Go Remote suurimaks eeliseks on paindlikkus. Ülesandeid on võimalik luua lähtudes soovitud tulemustest ning seda on võimalik läbi viia lühikese ja kiire ergutava vahepalana või pikema koolitusprogrammina. Samuti saate valida viisi, kuidas meeskonnad töötavad ja ühenduvad. Indiviidid võivad töötada omaette ja tulla tegevuse lõpus kokku, et arutada oma kogemuse üle. Nad võivad töötada aga ka ühtse meeskonnana tehes koostööd ja vahetades läbi rakenduse sõnumeid. Sellisel moel saavad nad võistelda teiste meeskondade vastu ja näha reaalajalas oma edusamme võrreldes teistega. Konkreetsed ülesanded võivad nõuda koostöö tegemist ühe või enama inimesega, sealhulgas inimestega, kellega nad pole mitte kunagi varem koos töötanud. Võimalused on piiritud.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring