Pealaest jalatallani

Keha ja meeli virgutav venitusharjutuste kombinatsioon.

10 - 40 minutit
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Pealaest jalatallani harjutused on kokku pandud austatud tervishoiutöötaja poolt koheselt virgutavaks harjutuseks, mida on võimalik hõlpsasti läbi viia mistahes keskkonnas. Pealaest jalatallani harjutust on võimalik läbi viia konverentsil, et virgutada osalejaid. Tänu Pealaest jalatallani erinevatest osadest koosnevale ülesehitusele, on võimalik selle erinevaid harjutusi korrata lühemate vahepaladena konverentsi hetkedel, kui soovite oma publikut virgutada või nende tähelepanu koondada. Igale osalejale antakse kaasa vihik, mille järgi saavad nad tehtud harjutusi meenutada ning lisada need enda igapäevasesse rutiini.

Õpitulemused

Pealaest jalatallani on vabas ning mitteametlikus vormis energiat süstiv harjutus, mis õpetab osalejatele, kuidas tööpäeva jooksul oma tervist hoida ning tähelepanu juhtida. Töötajate tervise ning heaolu uurimine on tõestatud tulemustega. Kui töötajad keskenduvad regulaarselt oma hingamisele ning venitamisele, saavad nad paremini juhtida oma aega ning ka stressitaset, mis omakorda parandab tulemuslikkust ja aitab hoida personali vähendades töölt puudumist.

Seotud soovitus

Me otsisime viisi, kuidas juhtida tähelepanu sellele, kui lihtne on kaasata oma igapäevaste tegevuste sekka mõni hetk, et keskenduda oma tähelepanu ja liikuda. Head to Toe oli täpselt see - kaasa saadudharjutusvihikud on meie kontoris tõelised aarded.

First National Bank

Saada päring