Trooja kangelased - online

Ehitage mütoloogiline unistuste meeskond

2 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Trooja kangelased - online on kaugmeeskondade jaoks loodud strateegiline ärisimulatsioon, mis toob osalejad kokku sobiva videokonverentsi tööriista vahendusel. Kohe avaneb mütoloogiline antiikmaailm vahetult enne Trooja sõda, kus rullub lahti Parise ja Heleni armastuslugu. Peategelasi saadavadki osalejad nende teekonnal eesmärgiga jõuda võimalikult kiiresti ja turvaliselt Trooja kaitsvate seinte vahele. Töö toimub meeskondades, kus tuleb valida igaks sammuks sobiv strateegia ning kangelased, kes meeskonda teekonnal toetaksid. Tegevuse käigus muutuvad olud sageli ning eriti oluliseks muutuvad agiilsus, meeskondlik otsuste langetamine ja ajasurve all tulemusteni jõudmine.

Õpitulemused

Trooja kangelased - online on kaasahaarav strateegiamäng, mis eeldab koostööd, selget suhtlust ning taktikalist mõtlemist. Mütoloogilise teema kontekstis ja mängulise ajasurve all arendavad osalejad vajalikke oskuseid kaugtöö tõhusaks tegemiseks. Agiilne mõtlemine ja plaanide ümbermängimine muutuvates oludes on määrav nii mängus kui tänapäeva tööelus. Nii saab meetodit kasutada suisa koolitus- ja harjutusvahendina kaugmeeskondadele arutades koostööoskuseid ja kogemusi peale tegevust. Samas võib Trooja kangelased - online olla ka mõnusaks meelelahutuseks, mis annab osalejatele võimaluse omavahel uues kontekstis tutvuda ja töövälise tegevuse käigus omavahelisi suhteid tugevdada.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring