Kullapalavik

Kasutage kulla leidmiseks strateegiat, planeerimist ja probleemide lahendamise oskusi!

2 - 4 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Sensatsiooniline meeskonnatöö treening, mis garanteerib tugeva energia, põnevuse ja võistluse momendi igal sündmusel!

Tänavad on sillutatud kuldmüntidega! Meeskondi innustab teadmine, et kuld kuulub leidjale ja on kõigile kättesaadav ning ükskõik milline meeskond võib saada tohutult rikkaks ja mängu võita. Ent esmamulje võib petlikuks osutuda - kõik, mis hiilgab, pole siiski veel kuld.

Edu saavutamiseks peavad meeskonnad tegema ka koostööd ning rööprähklema kokku kaheksa erineva ülesande vahel. Mõned aarded on saadaval piiratud koguses ja ainult esimesena kohale jõudev meeskond võib selle leida; teistes kohtades võib aga kulda lõputult kaevata.

Te peate leidma salakoodi ja selle administraatori juures raha vastu vahetama. Administraatori kontor on bürokraatia viimane kants! Kui te ei täida õiget protseduuri, siis teie nõuet ei täideta. Samas, kõigi leidudega seotud protseduurireeglid on kõigile algusest peale teada. Seega töö planeerimine, vastutuse jagamine ja võtmine on väga olulised, sest viilimine ei vii tulemusteni!

Protsessi käigus võite saada erinevate ülesannete täitmise eest lisaauhindu. Iga 30 minuti tagant väljastatakse pressiteade. Mõned neist on vabalt kättesaadavad. Teised edastatakse suletud uste taga ja pileti ostnud publikule. Nende pressiteadete info annab teie meeskonnale suurepärase võimaluse oma jõukust oluliselt suurendada, AGA info saamiseks peate ÕIGEL AJAL kohal olema. Kes hiljaks jääb, see ilma jääb!

Kullajaht peidab endas olulisi ärimaailmaga seonduvaid metafoore, mis avalduvad nii väiksema kui ka väga rohke osalejate arvu puhul.

Õpitulemused

Kullapalavik annab lisaväärtust olenemata töötaja ametist, kogemustest, haridusest, füüsilisest vormist või kutseoskustest. Kõikidel osalejatel on võrdsed võimalused selles erinevaid funktsioone hõlmavas meeskonnatööd arendavas tegevuses. Kullapalavikku on kasutatud kliendisuhteid, teadmiste haldamist, klienditeenindust, kultuurilist mitmekesisust, strateegilist planeerimist ja kommunikatsiooni hõlmavates programmides. Näidake selle praktilise ülesande abil oma meeskonnale, millist väärtust omavad ärialased teadmised, planeerimine ja kommunikatsioon.

Saada päring