Kuristikku ületades

Ühtne meeskonnatöö, et ehitada hiiglaslik sild.

1 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
24 - Piiramatu

Kirjeldus

Kuristikku ületades on mõjus demonstratsioon meeskonnatöö sünergiast, mille käigus iga meeskonna ülesandeks on ehitada sild, mis vastab nende kliendi ootustele. Samas tuleb hakkama saada piiratud resurssidega, kommunikatsiooni raskustega ning rangete ajalimiitidega. Sild peab olema piisavalt suur, piisavalt tugev ja piisavalt kindel, et selle võiks ületada juhitav mudelauto.

Sildu võib iga meeskond loominguliselt disainida, kaunistada ja isegi brändida, sest auhindu jagatakse kõige silmapaistvamate inseneride meeskonnale, parimale brändingule, kõige efektiivsematele resursside kasutajatele jne.

Ehituse finaaliks on kõigi võistkondade sildade ühendamine üheks suureks sillaks – seega ei keskendu iga meeskond vaid oma sillale, vaid peab silmas pidama ka oma rolli suuremas projektis. Põnevas lõppvaatluses ületab juhitav mudelauto silla kogu ulatuses.

Lõbus, haarav ja väga praktiline treening, mida saadavad võimsad metafoorid – samal ajal, kui ettevõtte iga osakond pürgib oma eesmärkide poole, mängivad nad alati ka tähtsat rolli ettevõtte ühiste eesmärkide saavutamisel. Selle stimulatsiooni käigus õpitakse, kuidas kõigi meeskondade pingutused põimuvad lõpuks kokku üheks suureks tulemuseks.

Õpitulemused

Väljakutseid esitav treening, mille jooksul iga meeskond asub nii tellija kui ka pakkuja rolli. Lõppeesmärk nõuab tugevat koostööd, head kliendisuhete juhtimist ning arusaama, millised on hea ja halva kommunkatsiooni tagajärjed.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Kuristikku ületades on võimalik kohandada nii, et iga meeskond peab oma sillatükki ehitades ja presenteerides meeles pidama jätkusuutliku arengu printsiipe. Lõpliku eesmärgi saavutamise nimel peavad meeskonnad ressursse jagama, vähendama ebavajalikke liigutusi, kontrollima eelarvet ja kasutama võimalikult palju taaskasutatavaid materjale. Osalejad teadvustavad endale, kuidas erinevad projektid jätavad alati jälje keskkonnale ja kui erinevad on erinevate huvigruppide huvid.

Seotud soovitus

Tõesti väga omapärane ning tore lahendus, mida soovitaks kõigile, kel vähegi tiimitööd ja kommunikatsiooni vaja arendada!

Ramirent Shared Services AS
Liisa Digman

Saada päring