Mänguasjade tehas

Meeskonnad tuvastavad komponente, moodustavad tootmisliini ja toodavad lastele mänguasju.

2 - 3 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Jälgige, kuidas kolleegid ühinevad meeskonnaks, kui nad lahendavad erinevaid justkui lõputult konveierilindilt tulevaid ülesandeid lõppeesmärgiga toota mänguasju abivajavatele lastele. Mänguasjade tehas sobib läbi viimiseks nii konverentsil kui ka kontoris kohapeal; mäng on paindlik ja läheneb meeskonnatööle uue nurga alt tõstes sotsiaalse vastutuse temaatika teadlikkust.

Kõik meeskonnad varustatakse erinevate puuosadega, millest neil tuleb luua kõrge kvaliteediga mänguasjad. Kolmemõõtmelised joonised, mis kujutavad üksikasjalikult mänguasjade kujundusi, suunavad osalejad protsessis. Kuid toodangu kvaliteet pole ainus oluline tegur edu saavutamiseks, vaid simulatsiooni käigus mõõdetatakse ka tähtaegadest kinni pidamist. Võistkonnad peavad omavahel tegema koostööd, et jõuda eesmärgini.

Planeerimise etapis peavad meeskonnad ära tundma vajalikud komponendid, jagama vastutused ning moodustama kindlalt kulgeva tootmise. Kui kvaliteet on tagatud, siis kaunistatakse mänguasjad loovalt, kasutades soovi korral selleks ettevõtte brändi värve ja kujundust.

Stimulatsiooni teises etapis on vajalik loominguline lähenemine, sest meeskonnad peavad loodud mänguasju kasutama õpetlike ja haaravate mängude loomiseks. Lõbus ja vabamas vormis finaal annab kordamööda igale meeskonnale sõna, et nad saaksid demostreerida, millist väärtust loovad nende mänguasjad.

Loodud mänguasjad saab pärast annetada mõnele abivajavale lasteaiale, lastekodule või koolile.

Õpitulemused

Juurutage tõhus tootmisliin ja kvaliteedikontrolli süsteem, et saavutada klientide rahulolu. Osalejad saavad ülevaate klienditeeninduse nüanssidest, kuid loovad ka mänguasju tõelistele lõpptarbijatele - abivajavatele lastele.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Mänguasjade tehas on välja arendatud pidades silmas ettevõtete sotsiaalse vastutustundlikkuse olulisust. Mõistmaks, kuidas Catalysti teenustes on seda temaatikat käsitletud, palun külastage seda lehekülge:

Sotsiaalne vastutus

Seotud soovitus

Aitäh, et soovitasite meile Mänguasjatehast. Me mitte ainult ei õppinud rohkem koostööd tegema ja ümber adresseerima meie suhtumist oma klientidesse, vaid õhtu lõpuks tundsime ka, et olime teinud midagi, mis on pannud abi vajavad lapsed naeratama. See süstis meie meeskonda tõeliselt suurepärase tundega.

WWT

Saada päring