Nukumeistrid

Meeskonnad meisterdavad hiiglaslikud nukud ja hakkavad neid juhtima.

2 - 3.5 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
15 - Piiramatu

Kirjeldus

Elutule objektile elu ja hinge sisse puhuda on võimatu. Või kas ikka on? Nukumeistrid on äärmiselt lõbus ja esitab samas meeskondadele väljakutse jaotada projekt arukalt teostatavateks etappideks. Kas olete kunagi mõelnud, mitu eraldi liigutust on vaja selleks, et kõndida? Läheb vaja tõsist koordineerimist, et kanda keharaskust ühelt jalalt teisele, kaasates tasakaalu hoidmiseks puusad, kõhulihased, keskkoha ja selja.

Edu saavutamiseks peab iga meeskond muutuma ’’närvikeskuseks’’, mis juhib tervet hulka liigutusi, et rabada oma kolleege pealtnäha sundimatu sooritusega. Nukumeistrid on kõikehõlmav meeskonnatöö, kus igaühel peab olema selge arusaam oma rollist suuremas pildis.

Nukumeistrid võimaldab teil oma meeskonna kommunikatsiooni, protsessi täiustamise ja meisterlikkuse oskused proovile panna. Ent tegemist ei ole vaid tõsise meeskonnatööga. Kujutage endale ette, kui palju nalja saab, kui iga osaleja asub juhtima erinevat kehaosa ja üritab matkida inimtegevusi nagu kõndimine, lehvitamine või õhusuudluse saatmine.

Ja veel rohkem nalja saab siis, kui finaalis meeskonnad üritavad panna oma nukud esitama populaarseid tantsuliigutusi nagu näiteks Gangnam Style. Naermise lõpetamine võib osutuda võimatuks!

Õpitulemused

Nukumeistrid nõuab kõikide meeskonnaliikmete osalemist nii nuku valmistamise kui ka selle liigutamisega seotud strateegia ja projekti koostamises. Selleks, et panna nukku tegema inimtegevusi, on vaja tõsist meeskonnatööd ja kristallselget kommunikatsiooni.

Seotud soovitus

Õppisime Nukude Meistritest meeskonnatöö olulisust ning kuidas oma meeskonnas öeldu tegudeks teha.

British American Tobacco

Saada päring