Põgenemine saarelt

Kas teie meeskond suudab saarel ellu jääda, kuni nad päästetakse?

1 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad leiavad end üksikult saarelt. Selleks, et sealt pääseda, peavad nad ootama mööduvat laeva ja sellele hädasignaali saatma. Senikaua kuni nad laeva ootavad, peavad nad ellujäämiseks saare eluga kohanema.

Tahvelarvutil kujutatud saar on jagatud üheksaks tsooniks. Igas tsoonis seisavad nad silmitsi erinevate ülesannetega, mis keskenduvad erinevatele aspektidele, mida neil saarel ellujäämiseks tarvis läheb. Väljakutsed sisaldavad teiste seas näiteks selliseid teemasid nagu vesi, ilm, esmaabi, varjualuste ehitamine, signaali saatmine jne. Meeskondadel aitavad ülesandeid läbida erinevad kaldale uhutud esemed. Väljakutsete edukas lahendamine annab neile tähtsaid ellujäämisoskusi.

Selleks, et ellu jääda, peavad meeskonnad iga teema kohta koguma piisavalt teadmisi. Kulutades liiga pikalt aega ühes tsoonis, kaotavad nad väärtuslikku aega, et õppida ülejäänud ellujäämiseks vajalikke tehnikaid. Kui meeskonnad on tsoonist lahkunud, ei ole neil enam võimalik sellesse hiljem naasta.

Lõpuks teevad meeskonnad kindlaks laeva nime ja aja, millal see neist möödub. Edukad meeskonnad saadavad laevale signaali ja nad päästetakse saarelt. Kõige rohkem punkte kogunud meeskond kuulutatakse väljakutse võitjaks

Õpitulemused

Saarel ellujäämiseks peavad meeskonnad arendama välja strateegia ja seda kibekiirelt ka rakendama. Selleks, et teada, millal järgmisesse tsooni edasi liikuda ja millal jääda tsooni kauemaks, et oma teadmisi kinnistada, nõuab aktiivset suhtlemist ning üksmeelset otsuste vastuvõtmist. Meeskonnad lõbutsevad üheskoos, õppides samaaegselt reaalseid ellujäämisoskusi. Piiratud aeg ja ressursid panevad proovile meeskonna dünaamika ning otsima erinevaid võimalusi.

Iga tsoon võimaldab ülesannete jaotamist konkreetsetele meeskonnaliikmetele, et nad saaksid meeskonna üldise kasu nimel panna mängu indiviuaalsed tugevaused. Paindliku lähenemisega Põgenemine saarelt lahendust on võimalik läbi viia 1-tunnise sessioonina või rohkem sügavuti minema meeskonnatööd arendava 3-tunnise mänguna.

Saada päring