Quickfire Online Olümpia

Lõbus olümpiateemaline virtuaalne meeskonnatöö arendamise meetod.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Quickfire Online Olümpia algab meeskondades esimeseks vooruks kapteni valimisega. Siis ootavad erinevat tüüpi väljakutsed – nuputamine ja loovate lahenduste leidmine, valikvastustega küsimused ning fotoülesanded. Väljakutsed on kolme erineva raskusastmega, mis annavad ka erineva koguse punkte. Vooru lõpetamisel antakse kapteniroll üle järgmisele tiimiliikmele, kes avab ligipääsu järgmisesse vooru. Kaptenirolli saavad proovida kõik ning tiimile saab lisapunkte teenida fotoülesannetega.

Õpitulemused

Quickfire on hea viis õppida ühise tiimina koostööd tegema, aga seda lõbusas ja mängulises võtmes. Kuna kapteniroll vahetub ning iga tiimiliige saab selle ära proovida, arendab meetod ka juhiomadusi. Loovate lahenduste leidmine, teiste ideede ärakuulamine ja “teeme ära!” suhtumine aitavad meeskondadel leida lahendused ka kõige keerulisematele väljakutsetele. Sportlikule mõttelaadile kohaselt ootab meeskondi, kus suheldakse omavahel avatult ning innustatakse kõiki liikmeid maksimaalselt panustama, ka virtuaalne poodium.

remote teams


Tegevus kaugmeeskonnale

See tegevus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete täiesti üle maailma laiali, sobib see põnev meetod meeskonnatöö arendamiseks ideaalselt! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame teie meeskonnale kõige paremini sobiva lahenduse.

Saada päring