Reisisaade

Meeskonnad tutvuvad sihtkohaga, kirjutavad stsenaariumi ja filmivad lühikese reisisaate.

2 - 4 tundi
Väljas
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Öeldakse, et reisisaadete juhtidel on maailma parim töö. Kas teie kolleegid on valmis kehastama seda rolli ühel kõige põnevamal meeskonnatöö üritusel?

Tõhusaks teleproduktsiooni meeskonnaks saamine on tõsine väljakutse. Meeskonnad peavad hoolikalt oma ressursse kasutama ja rolle jagama: saatejuhid, kaamerameeskond, helitehnikud, filmimiskohtade leidjad, rekvisiitide eest vastutajad ja loomulikult režissöör. Tutvustatava koha põhjalik tundmine on väga oluline, sest ükski reisisaade ei ole täielik ilma saatejuhi grimassideta, kui ta kohalikke hõrgutisi maitseb või unikaalseid elamusi nagu kaamelisõit kogeb!

Õnnestumiseks peab iga meeskonna 5-minutiline reisivideo vastama teatud kriteeriumitele: kajastama peab erinevaid kohti nagu ajaloolised ehitised, turud, kultuurilised vaatamisväärsused jmt ja video peab sisaldama ka intervjuusid kohalikega.

Huvitavad kaameranurgad, kohalik koloriit ja filmi hea teostus toovad võidu. Finaalis saavad meeskonnad kõiki filme nautida ja neid kritiseerida ning viia kaasa suurepärase reisisuveniiri.

Reisisaade on loominguline ja seikluslik viis konverentsi või kohtumise kohaga tutvumiseks. Seda meeskonnatöö arendamise võimalust ei tohi mööda lasta.

Õpitulemused

Tõhusaks teleproduktsiooni meeskonnaks saamine on tõsine väljakutse. Meeskonnad peavad hoolikalt oma ressursse kasutama ja rolle jagama: saatejuhid, kaamerameeskond, helitehnikud, filmimiskohtade leidjad, rekvisiitide eest vastutajad ja loomulikult režissöör. See lõbus ja proovile panev üritus on suurepäraseks viisiks osalejatel enda avastamiseks, üksteise tundmaõppimiseks ning kohaliku ümbruskonnaga tutvumiseks. See on tõeliselt rahuldust pakkuv kogemus kogu meeskonnale ja sellele saab tagasi vaadata ning selle tulemusi hinnata ka pikalt pärast tegevuse lõppu.

Mis ma oskan öelda – SEE OLI SUUREPÄRANE PÄEV!! SUUR tänu teile ja teie meeskonnale ületades taaskord kõik meie ootused. Me armastame reisisaadet („Travel Show”)! See võimaldas meil olla tõeliselt loovad ning samaaegselt oli meil avastades ja kogedes väga lõbus.

Virgin Atlantic Airways

Saada päring