Sekundite küsimus

Kasutage loovat mõtlemist ja meeskonnatööd piiratud aja jooksul

45 minutit - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Sekundite küsimus on tempokas meeskonna lauamäng tooteteadmiste testimiseks ja müügioskuste kiirendamiseks. Meeskondadel peaks olema lihtne meelde tuletada kõiki oma ettevõtte väärtusi aga kas nad suudavad seda teha 15 sekundi jooksul tiksuva ajaga? Mängulaual edasi liikudes on vaja kiiret mõtlemist, vastates üha keerukamatele küsimustele, mis on nutikalt ettevõtte jaoks kohandatud. Konsulteerime teiega enne sündmust, et tagada meetodi sobivus just teie ettevõtte, meeskonna ja soovitus stsenaariumiga. Sekundite küsimus on suurepärane õpetamise tööriist küsimustega, mis on kohandatud ettevõtte kultuuri uurimiseks, äriprotsesside testimiseks või tervise- ja ohutusprotokollideks.

Sekundite küsimuses on valikuline sportlik komponent, mis tõstab veelgi energiataset erinevate ajastatud treeningutega, mis sobivad kõikidele.

Õpitulemused

Maksimaalse mõju saavutamiseks peaks koolitus olema lõbus, asjakohane ja kaasahaarav! Sekundite küsimus pakub väga paindlikku õppeplatvormi teie konverentsi sisu mängulistamiseks. Tõeliselt lõbus ja interaktiivne meetod aitab luua meeskonnatunnet, keskenduda osalejatele ja parandada info haaramist ja salvestamist. Sekundite küsimus julgustab selget suhtlemist ja kiiret otsuste langetamist surve all. Ainulaadne lauamängustiil annab uudse konteksti teadmiste omandamise testimiseks ja õpikogemuse parandamiseks. Reeglite kerge olemus loob pingevaba ja kaasava õhkkonna, kus osalejad saavad oma oskuseid lihvida ja kolleegide võimeid hinnata.

Saada päring