Squad Game

Põnev ja kaasav väljakutse, mis tõestab, et üheskoos jõuab ALATI kaugemale.

1 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Squad Game on kaasav meeskonnatööd tugevdav väljakutse, mis on ülimalt põnev ja intrigeeriv, kuid millest puudub populaarsele telesarjale omane individualism ja füüsiline oht. Samuti puuduvad sellest keerulised juhised ja segadusttekitavad reeglid. Mängud on lihtsasti mõistetavad ning selle eesmärk ja reeglid on selged. Ainuke väljakutse on ülesannete edukas sooritamine ja oma meeskonna edetabeli tippu viimine, kuna võitmiseks on vaja kõikidest teistest meeskondadest parem olla.

Väljakutsed varieeruvad ning lähevad iga vooruga aina keerulisemaks, mis tähendab, et edukaks soorituseks on vaja kiiret taipu ja kohanemisvõimet.

Õpitulemused

Väljakutses sisalduvad 6 põnevat ja kaasahaaravat väljakutset nõuavad eneseusku, keskendunud sooritust ja loomulikult ka meeskonnatööd. Võitjaks tuleb meeskond, kes suudab üksteise tugevusi kõige paremini ära kasutada.

Mängijad mõistavad, kui oluline on olla kohal praeguses hetkes, mõelda piiridest väljapoole, luua suhteid ja olla kiire taibuga. See mäng võib küll esmapilgul lihtne näida, kuid suurim viga, mida osalejad teha võivad, on Squad Game'i raskust alahinnata!

Saada päring