CSI kodukontor

Lahendage kuulsa jalgpalluri virtuaalne mõrvalugu

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

CSI kodukontor muudab osalejad detektiivideks, kellel tuleb meeskonnana lahendada müsteerium täis kuulsuseid, altkäemakse ja võimusuhteid. Virtuaalselt edastatakse meeskondadele mitmekülgseid tõendusmaterjale nagu ajaleheartiklid, videod ja erinevad vihjed, millest tuleb kiirete sprintidega selgust saada, et ülesandest võitjana väljuda. Iga sprindi käigus uurivad osalejad kindlat materjali, arutavad võimalikke motiive ning ühendavad teavet ülejäänud sisendiga. Vaid 90 minutiga tuleb detektiividel töötada läbi vajalik teave ning esitada oma uurimistulemused. Esitlemisel ei piisa vaid peamise pahalase tuvastamisest, vaid ära tuleb märkida ka kõigi teiste kahtlusaluste võimalikud motiivid!

Õpitulemused

CSI kodukontor peegeldab tegelike detektiivide tööd, kus ühise pingutusena tuleb sõeluda läbi tohutul hulgal võimalikke tõendusmaterjale, hinnata iga infokillu väärtust ja jõuda korrektsete järeldusteni. Põneva mängu käigus tuleb osalejatel ehitada tõhus strateegia rolli ja vastutusega igale meeskonnaliikmele, et jõuda süveneda kõigisse materjalidesse. Meetod kasutab mängustamise elemente nagu selge reeglistik, kiire tagasiside ja kiitus soovitud tulemuste eest, et soodustada kõrget kaasatust ning enda käitumise jälgimist ja analüüsimist. Mängides CSI kodukontorit arendavad osalejad kaugmeeskonnatöö oskuseid nagu kriitline mõtlemine, probleemilahendus, meeskondlik otsuste langetamine ja meeskonna edu hindamine.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring