Lõksus virtuaalmaailmas - online

Põnev veebipõhine meeskonnatööd arendav mäng

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Rühm häid häkkereid kutsutakse spetsiaalsele salajasele missioonile. Nende missiooniks on päästa kosmoselaevale lõksu jäänud noormees. Noore poisi päästmiseks peab meeskond minema läbi erinevate uste, mille avamiseks on vaja lahendada erinevaid mõistatusi. Meeskonnad hakkavad koostööd tegema videokonverentsi vahendusel. Iga mõistatuse juures näeb üks meeskonnaliige kosmoselaeva ust ning ülejäänud kolmel on mõistatuse kaart, mis aitab neil ukse avada. Selleks, et ühise meeskonnana probleem lahendada, peab kosmoselaeva ust nägev meeskonnaliige teistele meeskonnakaaslastele selgelt nähtud informatsiooni edasi andma ning mõistatuse kaartidega liikmed peavad samal ajal aktiivselt kuulama ja õigeid küsimusi küsima. Kui uks on lahti saadud, avaneb järgmine uks uuele mängijale, kuni kõik uksed on avatud ja meeskonnal on lõpuks võimalik poiss päästa. Põhiekraanil näidatakse reaalajas ka kõikide meeskondade punktiseisu, mis lisab mängule põnevat võistlusmomenti.

Õpitulemused

Lõksus virtuaalmaailmas online versioon on spetsiaalselt loodud kaug-meeskondadele meeskonnadünaamika arendamiseks. See põhineb reaalajas koostööl ja suhtlemisel. Mida täpsemini kirjeldab visuaalset informatsiooni omav mängija probleemi, seda kiiremini on võimalik meeskonnakaaslastel lahendus leida. Lõksus virtuaalmaailmas mängul on selge õpikõver. Mängu arenedes täiustavad meeskonnad oma suhtlemisoskust ja kollektiivset probleemide lahendamise oskust. Meeskonnaliikmed õpivad üksteist paremini tundma ja ühtse meeskonnana tõhusamalt töötama. Lõksus virtuaalmaailmas on mitmekülgne ja võimas vahend tutvustamaks keerulisi väljakutseid, mis mõjutavad kaasaegseid agiilseid kaug-meeskondadega ettevõtteid.

remote team building

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! . Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Saada päring