Maailm sinu akna taga

Uurige oma kohaliku keskkonnaga.

1 - 9 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Maailm sinu akna taga on tehnoloogiapõhine meeskonna loomise tegevus, mis julgustab mängijaid oma kohalikku keskkonda avastama. Üksikisikud täidavad ülesandeid iseseisvalt, seejärel loovad oma meeskonnaga virtuaalselt või isiklikult ühenduse, et oma leide jagada. Võistkonna tulemus on meeskonnaliikme punktisumma, seega on kõigi panus arvestatav!

Mänguekraan on jagatud 4 tüüpi keskkonnaks. Iga päev täidavad mängijad neli ülesannet. Iga päev valivad mängijad keskkonna ja täidavad selles keskkonnas 3 ülesannet. Nad viivad lõpule ka juhusliku lahkuse akti, mis nõuab, et nad teeksid teisele inimesele midagi konkreetset.

Ülesannet proovides saavad mängijad märgid. Neid märke saab kasutada oma punktide suurendamiseks või teistele meeskonnaliikmetele boonusülesannete paljastamiseks ja seeläbi meeskonna üldskoori suurendamiseks.

Õpitulemused

Maailm sinu akna taga on loodud selleks, et mängijad saaksid välja minna ja avastada oma kohalikku keskkonda. Nutikalt kavandatud boonussüsteem julgustab koostööd, sesr see tugevdab positiivselt meeskonnatööd. Oma kogemusi jagades ning teiste kohtumisi kuulates ja nende üle mõtiskledes loob see meeskonnana sideme. Osalejad muutuvad teadlikumaks, kohalolevamaks ja saavad paremini aru, kuidas nad saavad ühise eesmärgi nimel kaasa aidata. Meeskonna sidudes suureneb individuaalne motivatsioon ja seotus nende ülimas ühises püüdluses olla võitja meeskond.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Iga päev teevad mängijad teise inimese suhtes konkreetse heateo. Need teod julgustavad inimesi oma kodanikukohustuse täitmise eest vastutama ning mängijad teadvustavad, kuidas üks väike tegu võib mõjutada kogu ühiskonda.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring