Keharäpp

Energiat andev lustlik rütmiharjutus

10 - 30 minutit
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
30 - Piiramatu

Kirjeldus

Iga konverentsi käigus jõuab kätte hetk, kus osalejad vajavad keskendumisvõime taastamiseks lisaenergiat. See võib juhtuda peojärgsel hommikul või lõunasöögile järgneval loidushetkel, kui kõht on täis ja mõtted uitama kipuvad.

Energiatase hakkab tõusma, kui meie karismaatiline ja veidi ekstsentriline juhendaja osalejad mõnede kehahäälte-harjutustega üles soojendab. Seejärel palub ta osalejatel kummikindad kätte tõmmata. Erksavärvilised kummikindad on kinnitatud toolide alla, seega saavad kõik sellest harjutusest osa võtta. Niipea, kui teie meeskonnaliikmed on endale kindad kätte tõmmanud, hakkavad nad trampima, kätega vastu oma keha lööma ja kooris hääli tegema, luues värvika ja täiesti naeruväärse muusikalise etteaste. Ühise Keharäpi käigus nii kõrvale kui ka silmale pakutav elamus ajab kindlasti igaühe naerma.

Õpitulemused

Kiire, veider ja äärmiselt tõhus Keharäpp on rütmiline virgutus, mis elavdab ka kõige väsinuma konverentsipubliku. Keharäpp süstib osalejatesse uut eluvaimu ja energiat just siis, kui seda kõige rohkem vaja on. Keharäpp kasutab huumorit, rütmi ja ühist kogemust, et tõsta meeskonnaliikmete energiataset ja ühtsust nii, et nad oleksid taas valmis konverentsi teemadele keskenduma.

Seotud soovitus

Just siis, kui konverentsi osalejate üldine energiatase oli jõudnud oma madalpunkti, saime me Keharäpi osaliseks. See tõi täpselt soovitud efekti. See tõstis tuju ning pani kõik osa võtma tuues nägudele naeratused. Kõik osalejad olid tegevuse järel konverentsi pärastlõunase sisu vastuvõtmiseks paremini meelestatud.

Nestle

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Saada päring