Summit Challenge Online

Meeskonnatöö tipu edukaks vallutamiseks

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskondade eesmärgiks on asuda ekspeditsioonimeeskonna rolli ning vallutada üheskoos mäetipp. Mängijaid juhendatakse läbi spetsiaalse rakenduse täitma erinevaid lõbusaid ja kaasavaid ülesandeid, et teenida oma meeskonnale punkte ning liikuda järgmistele tasanditele. Meeskonnaliikmetel on seejuures täita erinevad rollid. Edukaks mäkketõusuks peavad ronijad ja ekspeditsioonijuhid omavahel erinevat informatsiooni ja juhiseid jagama. Eduka soorituse tähistamiseks on neil otseloomulikult võimalik teha tipus ka üks lõbus ühispilt. Summit Challenge lahendust on võimalik kohandada konkreetse ettevõtte kohta käivate küsimustega.

Õpitulemused

Virtuaalse ekspeditsioonimeeskonna rolli astumine lõbusas, aga samas piiratud ajaga simulatsioonis aitab meeskondadel olla rohkem kaasatud ning muuta virtuaalsete meeskondade tööd veelgi tõhusamaks. Olulisteks õpitulemusteks on ka tõhus suhtlemine, kiire otsuste langetamine ning strateegiline planeerimine riski ja preemiat arvesse võttes. Ühise eesmärgiga loominguline kaugmeeskonna väljakutse on kogemus, mida on võimalik otseselt üle kanda ka töömeeskondadele.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Küsige meilt rohkem informatsiooni Summit Challenge lahendusele ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud komponendi lisamise kohta.

Seotud soovitus

Tahaksin edastada Teile suured tänusõnad Summit Challenge virtuaalse meeskonnatööd arendava sessiooni eest. See oli ülimalt nauditav ja kaasahaarav. Samuti meeldis meile ürituse lõpuosa, kus saime ka heategevusse panustada. Täpp i peal! Palun edastage minu tänusõnad ka ürituse läbiviijate meeskonnale, meil oli hea meel, et saime sellisest üritusest osa võtta!

Adam Masters
L’Oreal Aasia-Vaikse ookeani piirkond

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring