Crescendo

Õppige vähem kui tunniga mängima nagu orkester!

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
16 - Piiramatu

Kirjeldus

Crescendo on uus versioon ülipopulaarsest meeskonnatöö arendamise programmist Orkestriproov. Erinevalt Orkestriprooviat vajab Crescendo vaid ühte ruumi ja ühte tundi, sobides suurepäraselt tegevusrohkete konverentside ja piiratud eelarvete jaoks.

Meie ainulaadne lähenemine annab hämmastavaid tulemusi isegi siis, kui osalejatel ei ole eelnevat muusikalist kogemust. Meie juhendajad annavad meeskonnaliikmetele ühe kahest klassikalisest keelpillist: viiuli või vioola. Seejärel tutvustatakse neile kiiresti pillimängu põhitõdesid ja õpetatakse selgeks kindel osa spetsiaalsest heliteosest. Lõpuks mängivad kaks gruppi salvestatud taustamuusika saatel koos kaunist meloodiat.

Miks Crescendo?

Paljud meeskonnad ei suuda nautida oma tööd, sest neid vaevab igapäevase tööga seotud stress, mida puudulik kommunikatsioon tihtipeale veel võimendab. Kui meeskond saab ühiselt osaleda lõbusas ja loomingulises meeskonnatöö harjutuses nagu Crescendo, võivad ülalvihjatud moraali ja kommunikatsiooniga seotud probleemid leida kergemini lahenduse.

Muusikaline meeskonnatöö aitab meeskonnal teha koostööd uudses, nauditavas ja loomingulises kontekstis. Sellised värsked kontekstid võivad parandada kahjustatud suhtedünaamikat. Lisaks võimaldab Crescendo saada meeskonnal hakkama pealtnäha võimatu ülesandega läbi ühise ja koostööl põhineva pingutuse, mis aitab parandada ja tugevdada ka inimestevahelisi sidemeid.

Crescendo toimib ühtmoodi hästi nii konverentsi vahepauside ajal kui ka pärast õhtusööki. Crescendo on soodne ja samas elegantne meeskonnatööd tugevdav tegevus, mida saab viia läbi ühes ruumis, minimaalsete katkestuste ja maksimaalse tulemusega.

Võtke meiega ühendust ja lubage oma meeskonnal nautida seda erakordset meeskonnatööd arendavat programmi. Kvaliteetne muusikaline tulemus on tagatud!

Õpitulemused

Vähesed suudavad õppida mängima klassikalist muusikainstrumenti vähem kui tunniga, ent sünergias töötava meeskonna liikmete puhul on see võimalik. On väga oluline, et meeskonnaliikmed suudaksid oma oskusi ja rolle muutuva turuga kiiresti kohandada ning meeskonnana kiiresti ja tõhusalt tegutseda ja reageerida. Crescendo võimaldab saavutada ülalmainitud eesmärke ja rohkematki. Osalejad on üllatunud, kui palju nad esinemisele eelneva piiratud aja jooksul saavutada suudavad.

Seotud soovitus

Me otsisime midagi ainulaadset ja tähendusrikast. Ja me leidsime selle„Crescendo” näol. See muutis täielikult meie mõtlemist ning näitas, et täieliku keskendumisega ning harjutamisega saame me oma tajutud piire ületada!

Ericsson

Saada päring