Escape the Blizzard

Virtuaalne ellujäämismäng

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Tulge oma meeskonnaga talvisele virtuaalretkele, kus teil on vaja mäenõlvalt pääsemiseks kasutada praktilisi oskusi, vastata loodusega seotud viktoriiniküsimustele, lahendada piltmõistatusi ja aktiivseid väljakutseid.

Escape the Blizzard süžee hakkab lahti rulluma meeskonna väljasõidul mäenõlval asuvasse hubasesse palkmajakesse. Äkitselt saabuv tormihoiatus pöörab aga kõik pea peale. Kõigest paari tunni pärast võivad nad olla lumevangis ja ilma elektrita!

Seega peab meeskond võtma ellujäämiseks ette tagasitee. Oma talvisel teekonnal läbi metsiku looduse seisavad nad silmitsi mitmete väljakutsetega, mille seas on näiteks sõlmede sidumine, loomajälgede kindlakstegemine, esmaabi, mäe tundmine ja palju muud. Väljakutsed viivad nad viimase ülesandeni, kus nad peavad endast päästelennukile märku andma, et see oskaks neile õigesse kohta järgi tulla ning nad ohutusse kohta toimetada.

Õpitulemused

Escape the Blizzard talvine põgenemismäng õpetab teie meeskonnale sitkust ja vastupidavust. See on loodud spetsiaalselt selleks, et soodustada meeskonnaliikmete vahelist koostööd. Igal meeskonnaliikmel võib olla ainult osa küsimusest või vastusest ning õige lahenduseni on võimalik jõuda ainult koostööd tehes. Kaasahaarav teema ja põnevad väljakutsed soodustavad arutelu, kus meeskonnaliikmetel on võimalus jutustada oma varasematest kogemustest. Seega loob harjutus mõnusa keskkonna, kus meeskonnaliikmetel on võimalik üksteist uuel ja siiral tasandil veelgi lähemalt tundma õppida. Kuna väljakutsed põhinevad reaalsetele ellujäämisoskustele, saavad osalised ka kasulikke teadmisi metsikus looduses ellujäämise kohta.

Saada päring