Ka-ra-te

Meeskonnad õpivad oma mõtteviisi kontrollimiseks hingamistehnikaid ja karate võtteid.

10 - 30 minutit
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Süstige karate rutiiniga osalistesse energiat ja elujõudu. Ka-ra-te raames õpetatakse osalejatele karate põhitehnikaid ehk kihonit, mis on oma suhtumise ja mõtteviisi täiustamise aluseks. Sissejuhatus sisaldab unikaalset hingamisharjutust, mis aitab sünkroniseerida keha ja vaimu. Sellele järgnevad erinevad venitusharjutused, mis maandavad stressi ja aitavad kaasa painduvusele. Need on kõik kasulikud eneseabivahendid, mida osaleiad saavad kasutada ka oma töölaua taga olles. Järgmise asjana õpetatakse osalistele lihtsamaid seise ja käte liikumisi, mis on enese ettevalmistamise üheks vormiks.

Need kihoni liigutused rõhutavad keskendumise olulisust ning võimaldavad samaaegselt nautida ühise soorituse mõju. Tegevus lõpeb lühikese meditatsiooniga, mis toob südame löögisageduse taas madalamale, jättes osalejad värske enesetundega ja valmis eelseisvaks sessiooniks.

Õpitulemused

Ka-ra-te aitab hingamistehnikate, füüsiliste vormide ja vaimsete harjutuste abil osalistel parandada oma keskendumisvõimet, täita keha energiaga ning raputada maha stress ja tähelepanu häirivad faktorid. Ka-ra-te sobib ideaalselt igale vanusegrupile ja peaaegu igas suuruses rühmale. See on unikaalne, tujutõstev ja meeldejääv tegevus, mis sobib alustamaks (või ergutava vahepalana) teie konverentsipäeva! See inspireeriv sissejuhatus Karate alustesse on ideaalne energiat andev, lühike kardiovaskulaarne treening, mis on kohandatud spetsiaalselt korporatiivsele publikule.

Karate parandab üldist heaolu ja samal ajal tõstab tõstab ka enesekindlust. Ka-ra-te treening aktiveerib meeli, aidates parandada keskendumisvõimet.

Saada päring