Kujuta ette

Meeskonnad loovad kuuest pildist koosneva koomiksiriba.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Kujuta ette raames antakse meeskondadele ette mingi kindel teema. Tahvlite ja rekvisiitidega varustatud meeskonnad arutavad, kuidas nad seda teemat 6 pildist koosneva koomiksiribaga edasi saaksid anda. Kui nad on oma mõtted tahvlile joonistanud, jaotavad nad omavahel rollid. Näitlejad panevad selga kostüümid ja võtavad sisse oma asendid, et see seejärel loomingulisel viisil fotole talletada. Kui meeskonnad on piltidega valmis saanud, kasutavad nad lihtsasti käsitsetavat tarkvaraprogrammi, et muuta tehtud fotod ühtseks koomiksi stiilis pildiseeriaks. Üritusel on üllatuslik lõpp, kui kui kõik pildiseeriad liidetakse ja need moodustavad ühtse loo. Mõttetöö rohke tegevuse meeldejääv kulminatsioon näitab osalistele, et kogu grupp on oma tegevusega olnud ülimalt edukas.

Õpitulemused

Kujuta ette tegevuses, kus meeskonnad peavad kõigest 6 pildiga edasi andma tähendusrikka sõnumi, peavad nad mängu panema nii loova mõtlemise kui ka meeskonnatöö! Kujuta ette on suurepärane võimalus, kuidas süvendada ettevõtte missiooni, tootega seotud lugusid või lihtsalt lõbusaks temaatiliseks meeskonnatööd arendavaks harjutuseks teie järgmisel jõulupeol või meeskonna väljasõidul. Unikaalse pildiseeria loomiseks peavad meeskonnad kasutama loovat mõtlemist ja huumorit. Selleks, et üles võtta igat stseeni kujutavad fotod, peavad meeskonnad mängu panema ressursside juhtimise ja olema leidlikud. Koostööprojekti jaoks on võimalik anda kõigile meeskondadele sama teema ja meeskondade pildiseeriate ühendamisel peaksid need moodustama ühise narratiivi. Pildiseeriad on võimalik printida kruusidele või t-särkidele, et osalistele jääks tegevusest tore mälestus.

Seotud soovitus

Picture This! oli suurepärane võimalus olla natuke tobe ja üheskoos lõbutseda. Oleme kasutanud seda kogemust juhtimaks tähelepanu loovuse ja innovaatilisuse olulisusele, kui oleme mõtlemas igapäevaste protsesside täitmiseks parimaid meetodeid.

Vodafone

Saada päring