Tipu vallutamine - online

Kaug-meeskonnad teevad koostööd, et juhtida ekspeditsioon Mount Everesti tippu.

2 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Tipu vallutamise online versioon on veebipõhine meeskonnatööd arendav tegevus, kus 20 virtuaalpäeva kestva ekspeditsiooni käigus peavad meeskonnad juhatama oma kliendid Everesti tippu ja seejärel turvaliselt baaslaagrisse tagasi. Osalejad liituvad mänguga videokonverentsi vahendusel ja töötavad meeskondades. Iga meeskonnaliige on vastutav kindla rolli ja sellega seonduva informatsiooni eest. Meeskonnad peavad arvestama mitmete erinevate teguritega nagu hapnikutingimused, aklimatiseerumine, telkide püstitamine jne, mille põhjal tuleb otsustada, kui palju igal päeval edasi liikuda. Mängu võidab see meeskond, kes kogub kõige rohkem punkte, kuid meeskondade areng mängu vältel kingib kõigile suure motivatsioonilaengu!

Õpitulemused

Tipu vallutamine on emotsionaalselt kaasahaarav ärisimulatsioon, mis on disainitud selleks, et arendada kaugmeeskonnatööks vajalikke arusaamu, hoiakuid ja oskuseid. Põneva ja kaasahaarava teema ning ärikeskkonna paralleelidega mängus õpivad osalejad üksteisega distantsilt koostööd tegema. Mängule järgneb arutelu, milles osalejad saavad tagasi vaadata ja läbi mõelda tegevuses astutud sammud ja valikud, vastuvõetud otsuste põhjused ja tagajärjed. Mõistes oma valikuid ja nende mõju, on osalistel lihtsam teha asjakohaseid muutuseid oma käitumises.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See meetod sobib ideaalselt sündmusejärgseks hinnanguks ja aruteluks meeskonnas. Mõnest meie meeskonnatöö arendamise meetodist õppimise tõhustamiseks ja tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage kogemus meie ainulaadse rakendusega. Meeskonnatöö hindamise rakendust Team Assessment Tool kasutades tekkiv ülevaade meeskonna hinnangust ja tagasisidest annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Uuri juurderemote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring