Tipu vallutamine - online

Kaug-meeskonnad teevad koostööd, et juhtida ekspeditsioon Mount Everesti tippu.

2 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Tipu vallutamise online versioon on veebipõhine meeskonnatööd arendav tegevus, kus 20 virtuaalpäeva kestva ekspeditsiooni käigus peavad meeskonnad juhatama oma kliendid Everesti tippu ja seejärel turvaliselt baaslaagrisse tagasi. Osalejad liituvad mänguga videokonverentsi vahendusel ja töötavad meeskondades. Iga meeskonnaliige on vastutav kindla rolli ja sellega seonduva informatsiooni eest. Meeskonnad peavad arvestama mitmete erinevate teguritega nagu hapnikutingimused, aklimatiseerumine, telkide püstitamine jne, mille põhjal tuleb otsustada, kui palju igal päeval edasi liikuda. Mängu võidab see meeskond, kes kogub kõige rohkem punkte, kuid meeskondade areng mängu vältel kingib kõigile suure motivatsioonilaengu!

Õpitulemused

Tipu vallutamine on emotsionaalselt kaasahaarav ärisimulatsioon, mis on disainitud selleks, et arendada kaugmeeskonnatööks vajalikke arusaamu, hoiakuid ja oskuseid. Põneva ja kaasahaarava teema ning ärikeskkonna paralleelidega mängus õpivad osalejad üksteisega distantsilt koostööd tegema. Mängule järgneb arutelu, milles osalejad saavad tagasi vaadata ja läbi mõelda tegevuses astutud sammud ja valikud, vastuvõetud otsuste põhjused ja tagajärjed. Mõistes oma valikuid ja nende mõju, on osalistel lihtsam teha asjakohaseid muutuseid oma käitumises.

Remote Team Activity

Lahendus kaug-meeskonnale

Kui teie meeskond ei saa füüsiliselt kokku tulla, proovige selle lahenduse internetipõhist versiooni, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevate meeskondade jaoks. Meeskonnavaimu teadlik hoidmine on eriti oluline, kui ühised tegevused toimuvad vaid ekraanide vahendusel. Paneme ekraanid meeskonna kasuks tööle kasutades tuttavaid videokonverentsi lahendusi, et juhtida teie meeskonda põneva kogemuse vältel. Võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas saame seda lahendust just teie kaug-meeskonnale sobivaks kohandada.

Saada päring