Pöörded üles

Meeskonnad teenivad ülesannete läbimisega komponente, et ehitada ja kaunistada võidusõiduauto.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
40 - Piiramatu

Kirjeldus

Ole tunnistajaks plahvatuslikule energiale ja loomingulisuse puhangule selle autode teemalise meeskonnatreeningu ajal. Tihedalt koos töötav seltskond sumiseb põnevusest oodates kannatamatult esimest starti. Autod luuakse meeskonnatöö tulemusena läbi erinevate väljakutsete lahendamiste. Mehaanikud pumpavad õhku autode rakettmootoritesse sundides nii autod ületama stardijoont. Mida sirgem on rada, seda kaugemale autod sõidavad ning võitjaks osutub muidugi see auto, mis liigub kõige kiiremini ja kaugemale! Tõeliselt virgutav sündmus, mida saab lavastada õhtusöögi ajal või terve päeva jooksul pause sisustama, ette valmistudes nii sündmuse kulminatsiooniks ehk võidusõiduks. Seega käivitage mootorid...lisage pöördeid...ja olge valmis võidu sõitma!

Õpitulemused

Meeskonnad peavad tuginema oma suhtlemis-, juhtimis- ja projektijuhtimisoskustele terves reas ülesannetes, kus neil on võimalus oma auto ehitamiseks komponente koguda ning seejärel ehitada auto piiratud ressursside ning ettenähtud aja jooksul. Meeskonna loosungi ning bänneri disainimiseks peavad nad mängu panema oma loovuse ja innovaatilisuse. Võidusõit ise on lõbus, energiat andev ja motiveeriv ettevõtmine, mis suurendab meeskonna dünaamikat ning ühendab meeskondi.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Pöördejõu spetsialistid kannab ideaalselt edasi organisatsioonide sotsiaalse vastutuse teemasid. Seda lahendust on kasutatud koolidele, haiglatele ja katastroofipiirkondadele raha kogumiseks. Nimelt on meeskonnad pidanud üritusele eelnevalt leidma sponsoreid, kelle annetatu läheb mõnele heategevusorganisatsioonile. Teistel juhtudel sõlmitakse võidusõidu osas kihlvedusid ning võitjad saavad raha neile meelepärasele heategevusele annetada.

Kogu meie meeskond armastas „Team Torque” üritust ning see on olnud meie meeskonna arendamise lahutamatuks osaks. Ma loodan lähitulevikus Catalystiga veel ühe ürituse kavandada!

Wataniya Telecom

Saada päring