Riidest logo

Looge taaskasutatud esemetest ettevõtte logo

1 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Enne konverentsi välja saadetavas meeldetuletuskirjas palutakse osalistel kaasa tuua üleliigseid rõivaid või muid heas seisukorras üleliigseid esemeid. Seejärel antakse konverentsi ajal kas ühe pikema sessiooni jooksul või mitmeks lühemaks ergutavaks vahepausiks jagatud sessioonidena meeskondadele ülesandeks luua annetatud esemetest hiiglaslik ettevõtte logo (või teemakohane pilt). Meeskondade abistamiseks on maha joonistatud piirjooned, mis aitavad neil annetatud riideid või esemeid õigetesse kohtadesse paigutada. Kui pildi või logoga on valmis saadud, lennutatakse osaliste peade kohale droon, mis selle taaskasutatud esemetest kunstiteose pildile või videole talletab. Ürituse lõpus annetatakse riided või esemed väljavalitud heategevusele.

Õpitulemused

Riidest logo on ülimalt nauditav ettevõtte sotsiaalselt vastutustundlik tegevus, mis julgustab osalejaid aitama oma kohalikku kogukonda ning samal ajal andma oma kasutuna seisvad asjad taaskasutusse. See loob kõigile unikaalse ja rahuldust pakkuva heategevusliku kogemuse. Riidest logo julgustab osalejaid oma korralikke, kuid kasutult seisvaid asju taaskasutusse saatma, mitte lihtsalt ära viskama. Kogu meeskonda kaasav ettevõtmine, kus meeskonnad teevad head ja samas saavad olla ka loovad, näitab, et meeskonnatöö toob kasu nii meile endile kui ka meid ümbritsevale maailmale.

Seotud soovitus

Riidest Logo oli tohutult nauditav tegevus, mis julgustas osalejaid omavahel suhtlema, kui nad üheskoos head tegid. Sellest võitsid kõik!

World Event Organisation

Saada päring