Suur pilt- Online

Looge ühise meeskonnana virtuaalne kunstiteos

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad jagatakse väiksemateks gruppideks ning neil tuleb alla laadida oma virtuaalne lõuend. Seejärel lähevad meeskonnad virtuaalsele ekskursioonile maailma kuulsaimatesse muuseumitesse ning selle käigus peavad nad vastama erinevatele kunstiteemalistele viktoriiniküsimustele. Iga õige vastus annab neile ülimalt olulise koodi, mida nad vajavad oma digitaalse lõuendisegmendi värvimiseks. Osalejad jagavad kogutud infot oma meeskonnakaaslastega ning vajadusel tuleb puuduvaid infokilde hankida teistelt meeskondadelt. Seejärel hakkavad nad värvima oma lõuendisegmenti. Kui meeskonnad on värvimisega ühele poole saanud, salvestavad nad oma pildi ning laevad selle üles. Kõikide meeskondade segmentidest moodustatakse ühine kunstiteos, mis avaldatakse ürituse lõpus kõikidele osalejatele. Üritus lõpeb vestlusringiga olulisematest õpitulemustest vastavalt meeskondade ühisele tulemusele.

Õpitulemused

Nii nagu ka tavapärases versioonis, on ka online versioonis oluline rõhk koostööl ja omavahelisel suhtlemisel. Kunstiteose loomiseks vajalike värvikoodide saamiseks on osalistel vaja mängu panna probleemide lahendamise oskused ja loov mõtlemine. Ühtse kunstiteose loomiseks on võistkondadel vaja üksteist aidata ja koostööd teha.

Meeskondade poolt loodavat pilti on võimalik kohandada vastavalt oma brändile või ettevõtte väärtustele. Vastavalt soovile on võimalik valida, kas osalejad värvivad oma sektsioonid värvide, kriitide või mingi muu meediumi abil.

Saada päring