Viirusetõrje

Kas teie meeskond suudab lahti murda koode, et luua vaktsiin ja päästa maailm?

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskondadele näidatakse intrigeerivat videot. Neile antakse teada, et mõned kuud tagasi leiti sünteetiline viirus, mis hävitab inimeste võime suhelda ning koostööd teha. Video jutustab loo rahvusvahelistest teadlastest, kes on viiruse vastast vaktsiini arendades traagiliselt nakatunud. Selle tulemusena ei ole nad enam võimelised koostööd tegema ja on oma leiud krüpteerinud, luku taha pannud ning ära peitnud.

Meeskondade ülesandeks on avastada vaktsiin ja päästa maailm! Selle jaoks peavad nad avama karbid, murdma lahti koodid ning viima leitud DNA proovid analüsaatorisse. Selleks, avada esimene karp ja alustada oma ülesannet, palutakse neil videos pöörduda laboratooriumi veebilehele.

Nad peavad töötama kiirelt. Ruumis oleval ekraanil kuvatakse võimsa mikroskoobi all viiruse reaalajas pilt. Kas nad leiavad vaktsiini enne, kui sünteetiline viirus muteerub, katkestab neutraalsete rakkude tõkked ja nakkus hakkab levima?

Õpitulemused

Viirusetõrje on lõbus kogemuslikku õppimist kaasav mäng, mis arendab meeskonnatööd ning probleemide lahendamise oskusi lõbusas ja vabas keskkonnas. Eduks on vajalik tõhus suhtlemine ja aktiivne kuulamisoskus.

Mängu edenedes mõistavad meeskonnaliikmed, et meeskonna tõhusaks toimimiseks on vajalikud iga inimese individuaalsed oskused, tugevused ja võimed. Meeskonnad õpivad töötama tõhusalt ja tulemuslikult etteantud ajaraamis, arendades kollektiivseid probleemide lahendamise oskusi.

Saada päring