Töötajate väljasõidud

Töötajate ühised väljasõidud on suurepäraseks võimaluseks meeskonna sidumiseks ning suhete tugevdamiseks.

Töötajate väljasõitudel on võimalik läbi viia meeskonnatöö üritusi ning teha üheskoos midagi toredat. Need on töötajatele kõige meeldejäävamad, kuna on tavalisest kontoris viibitud päevast erinevad. Töökohast väljaspool veedetud päevad, kus pannakse liiga suurt rõhku kõige olulise õppimisele, kipuvad oma mõtet kaotama. Kaastöötajatega ajaveetmine ning üheskoos millegi uue kogemine või ühise eesmärgi nimel töötamine võimaldab meeskonnaliikmete vahel luua sidemeid palju loomulikumal ning tõhusamal moel. Kuid siinjuures tuleb meeles pidada, et nii nagu iga teinegi üritus, on tarvis ka meeskondade väljasõitudeks paika panna eesmärgid, eelarve ning selle korraldamiseks vajalikud tegevused.

Eesmärgid

Töötajate väljasõit ei ole kindlasti üritus, mis lahendab kõik teie ettevõtte mured; ometi võivad õiged tegevused, mis käsitlevad asjakohaseid teemasid murede lahendamisele kaasa aidata. Kasulik on läbi mõelda osalejate arv, nende keskmine vanus, nende võimete tase ning rollid ettevõttes. See informatsioon aitab nii teil kui ka teie ürituskorralduse partneril valida just teile sobiva lahenduse. Mida rohkem kasulikku sisendit annate, seda asjakohasem saab olla pakutav lahendus. Kaasake korraldamisel kõiki meeskonnaliikmeid - nii on osalejad ka rohkem valmis kohapeal kaasa lööma.

Eelarve

öötajate väljasõidud nõuavad erinevate teenuste, transpordi, söögikordade ning meelelahutuse koordineerimist. Olge oma eelarve suhtes realistlikud ning kulutage pigem tähendusrikkale tegevusele kui kulukatele dekoratsioonidele.

Üritusejärgsed tegevused

Küsige tagasisidet ning üritusjärgseid soovitusi, et hinnata läbiviidud üritust. Tehke üritusest pilte ning videoid, et teile jääks üritusest ning loodud suhetest positiivsed mälestused. Ärge võtke meeskonna väljasõitu kui ühekordset üritust. Meeskonnad, kes naudivad üksteise seltskonda, saavad kokku palju regulaarsemalt ning nad on töö tegemisest rohkem põnevil, mis omakorda avaldab positiivset tulemust nende töötulemustele.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid