Kihutamisvajadus

Meeskonnad õpivad mudelautosid kokku pannes protsesside täiustamist.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad seisavad silmitsi hunniku komponentidega, millest nad peavad piiratud aja jooksul valmistama mudelauto. Toote valmistamise protsessi juhtimine on kriitilise tähtsusega, sest valmistamise aeg peab olema võimalikult lühike. Pinget lisab nüanss, et iga auto koosneb natuke erinevatest komponentidest.

Kvaliteet on kõige alus: valmiv auto peab vastama kliendi poolt esitatud soovidele. Kiirust hinnatakse, aga vead võivad meeskonnad jällegi edetabelis allapoole libistada.

Kui esimesed etapid on läbi tehtud ja kogetust õpitud, siis peavad meeskonnad omaette toimetamise asemel asuma koostööd tegema ning leidma, millised on parimad praktikad lühima produktsiooniliini loomiseks. Lõplikke aegasid mõõdetakse eelnevalt mõõdetud aegadega.

Mitte kunagi varem ei ole protsessi pidev parendamine olnud olulisem ja seega on Kihutamisvajadus hea platvorm diskussiooni vabas õhkkonnas alustamiseks. Automudelite põnev disain ja lahenduse taktikaline loomus tagavad, et kõik osalejad toovad mängima ka oma sisemise lapse.

NB! Kui olete huvitatud selle lahenduse tellimisest Eestis, Lätis või Leedus, siis palume meiega ühendust võtta minimaalselt kuu aega varem.

Õpitulemused

See lahendus disainiti konkreetsete ettevõttete jaoks, kellel oli praktiline vajadus uurida, avastada ja lahti mõtestada protsesside ja kvaliteedijuhtimise etappe vabamas ja põnevas õhkkonnas. Kihutamisvajadus näitab väga selgelt, kuidas protsesse saab pidevalt parendada, kui selleks on välja töötatud kindel metoodika ning kõik asjaosalised ühiselt vastutavad tulemuste eest.

Related Testimonial

Sooviks teid tänada veelkod selle fantastilise hommiku eest – ma olen saanud uskumatut tagasisidet kõigi „Need 4 Speed”-is osalenute käest ja sellest tegevusest võeti kaasa palju häid õppetunde.

McDonalds

Saada päring