Populaarsed meetodid kontaktmeeskondadele

On võrratu tõdeda, et oleme pidanud vastu tõelisele väljakutsele ning avastanud uusi viise, kuidas teha turvaliselt koostööd ka kriisiolukorras. Ometi ei ole midagi vastu panna live-sündmustele, kus saame ühes rütmis hingata. Muidugi tuleb hoida kinni kõigist sätestatud distantsi- ja hügieenireglitest.

See aga ei tähenda, et me ei võiks koos tegutseda! Me oleme sotsiaalsed olendid ja omavaheline suhtlus on osa inimeseks olemisest. Live-suhtlus annab võimaluse lugeda üksteise žeste, näoilmeid ja isegi puudutusi. Kehakeele lugemine on oluline viis mitteverbaalse teabe jagamiseks eriti mitmekesistes meeskondades.

Catalystis oleme kokku pannud valiku meetodeid, mis annavad võimaluse ühistegevustes osaleda ka füüsiliselt distantsilt. Nendes tegevustes ei jaga me välja materjale, mida osalejad peaksid omavahel jagama. Samuti jälgime, et osalejad hoiaksid parajat distantsi.

Need põnevad meetodid annavad võimaluse igale meeskonnale hoida mõtestatud ühendust, arendada põhipädevusi ja veeta koos mõnusalt aega!

Otsid midagi muud? Leiad lahendused meie meeskonnatöö lahenduste otsingumootori abil

Vajad abi? Paneme koos kokku parima programmi soovitud tulemuste saavutamiseks

Võta ühendust