Team Assessment Tool

Meeskonna tagasiside rakendus Team Assessment Tool

Meeskondlik enesehindamise tööriist sündmuse järgseks reflektsiooniks

Kasutades meie ainulaadset rakendust Team Assessment Tool ja meie professionaalselt koolitatud juhendajate abi hindavad meeskonnad oma tulemuslikkust ja otsustavad, kuidas koostööd tõhustada. Rakenduses avanev tulemuste ülevaade toob meeskonna arendamises püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Kasutades rakendust meeskonnasündmustel tõstate kogemuse tähenduslikkust ja kasutegurit.

Osale

Rakendust saab kasutada mis tahes meeskonna arendamise tegevuse järel. Osalejad kasutavad veebipõhist tööriista oma telefonis või tahvelarvutis.

Hinda

Osalejad mõtisklevad oma meeskonna saavutuste üle, et hinnata ja kommenteerida erinevaid väiteid. Selle põhjal tekib vastuste graafiline esitlus.

Pühendu

Osalejad hääletavad selle üle, milliseid muudatusi edasi teha. Tegevuste koos tähtsuse järjekorda seadmine annab kõigile võimaluse muudatustesse tõeliselt panustada.

Korda

Meeskondadel on dokumenteeritud kokkulepped koostöö tõhustamise kohta. Muudatuste tegemise protsessi saab mõõta kas tööl või järgmisel meeskonnatöö arendamise sündmusel.

Vaadake seda tegevuste valikut, mis sobivad hästi kasutamiseks koos meeskonna hinnagu rakendusega

Team Assessment Tool meie koolitatud meeskonnatöö arendamise treeneri käe all.

Kas vajate otsustamisel abi?

Võtke ühendust