Ettevõtte peod

2021. aastal on esikohal aastalõpupeod. See on aeg töötajate tunnustamiseks. Arendage suhteid, saage uut energiat ja lõbutsege! Meie valikust leiate kohapeal läbiviidavaid või virtuaalseid lahendusi, mida on võimalik kohandada teie meeskonnale sobivaks!

Aastalõpupeod on allesjäänud 2021. aasta prioriteediks. See on aeg töötajate tunnustamiseks. Arendage suhteid, saage uut energiat ja lõbutsege!

Jõulupeod on suurepärane aeg juhtkonnale aasta jooksul saavutatu tunnustamiseks. See on aeg, kus kinnitada oma töötajatele, kui olulised nad ettevõtte edu tagamiseks on. Ja samuti on see aeg, kus juurutada ettevõtte väärtusi ja tugevdada meeskonnavaimu.

Edukate aastalõpuürituste võtmesõnaks on planeerimine. Nutikad personalijuhid teavad, kui väärtuslik on sellistel üritustel kaasata ka mõni meeskonnatööd arendav harjutus või mäng. Meeskonnatööd arendavad lahendused annavad pidustustele struktuuri ning aitavad hoida fookust ühistel eesmärkidel ning on seega ettevõtte edu võtmeks!

Suhtlemine

Ettevõtte peod on kohaks, kus töötajad saavad nii üksteise kui ka juhtkonnaga vabamas keskkonnas suhelda. Osadel töötajatel võib suhtlemine aga pisut rohkem julgust ja pingutust nõuda. Seda on võimalik lahendada erinevate suhtlemist soodustavate harjutustega. Siinkohal soovitame vabas vormis, kõiki osalisi kaasavaid ning nalja ja naeru pakkuvaid mängulisi lahendusi.

Kas korraldate virtuaalset üritust? Siis proovige Lõbusad näod – majapidu! Teil on hoopis kohapeal läbiviidav üritus? Sel juhul proovige Tundes sind, tundes mind või pühadeteemalist Meeskonna inimbingot. Kõik need mängud on täielikult kohandatavad konkreetselt Teie ettevõtte üritusele ja osalejatele.

Uus energia

Jõulupeod on suurepärane viis töötajatesse uue energia süstimiseks. Pärast sellist aastat on see ju meile kõigile vajalik! Meeskonnatööd arendavad harjutused ja mängud on suurepäraseks meelelahutuseks ja loovad ühiseid mälestusi.

Näiteks on suurepärane valik Quickfire! See algupäraselt konverentside ergutamiseks disainitud mäng on saanud üheks meie kõige populaarsemaks meeskonnalahenduseks õhtustel üritustel. Ja nüüd on Quickfire saadaval ka online versioonina, mis sobib eriti hästi kaugmeeskondadele. Proovige ka meie uut jõuluversiooni! Nüüd on võimalik mängu sisse punuda ka mõnevõrra tõsisemaid ettevõtet puudutavaid küsimusi ja valida endale meelepärased ülesanded!

Meie Go Team platvormil on samuti suur valik pühadeteemalisi mänge, mis sobivad suurepäraselt jõulupidudele. Kui soovite väljas ringi liikuda, siis vana hea GPS aardejaht on alati kindlaks valikuks! Kaugmeeskondadele soovitame Escape the Blizzard lahendust, kus saate end kõik teemakohaselt riidesse panna ja tunda tõelist talvemeeleolu või aidake Reis ümber maailma - jõulueri raames jõuluvanal jõulukingid õigeks ajaks kohale toimetada.

Kui olete organiseerimas kohapeal toimuvat aastalõpupidustust, siis võiksite ka üheskoos midagi luua. 3D kelgusõit on lõbus mäng, mille raames peavad meeskonnad endale kelgud meisterdama ja seejärel nendega võidu kihutama. Lahe ettevõtmine on ka jõuluteemaline Suur pilt või miks mitte luua hoopis üheskoos muusikat meie Crescendo meeskonnatöö harjutusega! Panustage üheskoos heategevusse läbi Impact väljakutsete või viige läbi ettevõtte sotsiaalset vastutust kaasav üritus. Võimalusi on lõputult!Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid