Broneeri Kohe

Lahendused kaugmeeskondadele

Kaugtöö ja rahvusvahelised meeskonnad näitasid kasvutrendi juba enne Covid-19 kriisi. Nii oleme ka meie arendanud lahendusi kaug-meeskondade toetamiseks. Meeskonnatöö põhimõtted on samad nii virtuaalses kui silmast-silma maailmas. Küll aga lisab kaugtöö uusi väljakutseid kommunikatsiooni tõhususele, motivatsioonile, jagatud kultuurile ja meeskonnavaimule. Eriti oluline on otsustada ühised mängureeglid ja juurutada positiivseid kaug-koostöö põhimõtteid.

Tõhusate suhtluskanalite ja põhimõtete valimine ja rakendamine on ülioluline. Lisaks tööalasele suhtlusele tuleb aga ka kaugkoostööd tehes leida viise koos lõbutsemiseks, et hoida meeskonnatunnet ja kasvatada ühist kultuuri. Selleks pakume valikut mõtestatud meeskonnatöö lahendusi, mille viime läbi sobiva tarkvara vahendusel.

Book a Demo

Alusta kaasavalt!

Ükskõik, millist kohtumist, koosolekut või üritust interneti vahendusel korraldad, alusta seda kaasavalt! Nii lood eelduse kogu kohtumiseks. Kui alustad pika monoloogiga ja küsid siis sellele tagasisidet, oled ilmselt juba osa kuulajatest täielikult kaotanud. Alusta selle asemel väikese ergutava tegevusega, et saada meeskond kokku ühele lainele ning seada ootus ülejäänud sündmuseks – ootus, et olete ühiselt osa protsessist ja loote koos lahendusi. Anna huvist märku ja räägime lähemalt! Ideid leiad ka siit.

Osalus, kaasatus ja huumor – kõik koos Go Team platvormil

Suurima arengu on läbi teinud meie auhinnatud tehniline kaasamist soodustav lahendus Go Team, millest sai kaugtöö toetamiseks Go Remote. Täielikult teie tiimile ehitatud või standardlahendusi kasutav meetd pakub meeleolukat ja kaasavat kogemust kõigile kasvatades meeskonnavaimu ka kaugtööd tehes. Go Team platvormil jooksevad mitu meie sisukat meeskonnatöö lahendust, sealhulgas ka stiilne Põgenemine maffia eest, mis viib meeskonna otsima vihjeid, et pääseda vihase maffiabossi eest! Go Explore avab põnevad linnad, muuseumid ja muud kohad ning Reis ümber maailma viib seikluslikule avastusreisile maailma erinevates paikades. Erinevad ülesanded ja väljakutsed kaasavad kogu meeskonna ning loovad ühiseid mälestusi kodust lahkumata!

Loovus, motivatsioon ja kultuur

Kui pärismaailm on muutunud omamoodi muinasjutuks, võib maagiat tuua teadlikult ka tööpäevadesse. Juhime teie meeskonda virtuaalselt ühiselt filmi looma, videoklippi helindama või ajalehte kirjutama. Kõik selleks, et kajastada olulisi teemasid, tutvustada organisatsiooni väärtuseid, jagada värskeid sõnumeid värskel moel ja kasvatada meeskonnavaimu. Paneme käiku oma kogemused ja teadmised nii meeskonna arendusest kui kaugkoostööst, et luua tõeliselt lõbusad, kaasavad ja mõtestatud tegevused.

Muusika, areng ja lähedus

Eestlastena mõistame muusika võimu ehk paremini kui keegi teine. Muusika ühendab, arendab ja rõõmustab. Lisaks paneb muusika tööle erinevad ajupiirkonnad ning loob uusi ühendusi. Nii toetab muusika loovuse ja fookuse seadmise arendamist. Oleme toonud mitu populaarset muusikalist lahendust virtuaalmaailma ning juhime neid samuti virtuaalselt. Kujutlege oma meeskonda koos uhket Uus-Meremaa Haka hüüdu tegemas, koorina laulmas või köögiriistadega rütmiansamblina esinemas – tõeliselt kaasavad, võimsad ja ühendavad kogemused!

Tervis ja heaolu

Terved töötajad on õnnelikumad ja tõhusamad. Tavalised väljakutsed kaugtöötajatele on tööaja piiramine, pauside tegemine, töö- ja eraelu tasakaal jm. Oluline on nii füüsiline kui vaimne tervis. Vaimset tasakaalu aitab hoida meie imeilus juhitud meditatsiooni programm Meditainment. See on kättesaadav igal ajal igast seadmest, et toetada kogu meeskonda oma mõtete ja tunnete juhtimisel. Energilise lahenduse toob kõrvale Go Team Wellbeing. See positiivsust süstiv tegevus pakub ajapiiranguga fitness-treeninguid, vaimse võimekuse teste ja kaug-meeskondade video-ülesandeid, mis sobivad iga ettevalmistusega kolleegidele.

Online koosõpe

Koos väljakutsete lahendamine viib kokku kasvamiseni. Ühiste pingeliste ülesannete ja lõbusate tegevuste lahendamise käigus muutub meeskond lähedasemaks. Seetõttu oleme toonud kaugtöö lahenduste sekka ka mitu ärisimulatsiooni, mille eesmärgiks on ühiste kogemuste pakkumine, et suurendada probleemide lahendamise oskuseid ja suurendada loomingulisust.

Seni VR-prillide vahendusel kommunikatsioonioskuseid arendanud meetod Lõksus virtuaalmaailmas on nüüd saanud uue kuue ja sobib ideaalselt kaugmeeskondadele. Suhtlusoskuste arendamine on kaugkoostööl üks kriitilisemaid otsuseid, et tagada infoliikumine ja meeskonnatöö võimekus. Lisaks toob Lõksus virtuaalmaailmas lauale agiilse juhtimise põhimõtted ning loob võimaluse kiireks arenguks meeskonnana. Strateegilist planeerimist, ressursside juhtimist ja koostööd aitab tõhusalt arendada Trooja kangelaste online versioon.

Hoiame kokku ja loome uut normaalsust. Küsi nõu ja jaga kogemusi!

Otsid midagi muud? Leiad lahendused meie meeskonnatöö lahenduste otsingumootori abil

Vajad abi? Paneme koos kokku parima programmi soovitud tulemuste saavutamiseks

Võta ühendust